Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy lehet úgy egészségesen...

Hogy lehet úgy egészségesen enni, hogy kenyeret is ehesühk?

Figyelt kérdés

A kérdés lényege az lenne hogy abba akarom hagyni az egéségtelen életmódot, ezt táplálkozásra értem, nincs semmi káros szenvedélyem de szeretnék egészségesebben enni.

Mit és mivel kéne kicserélni, mit nem kéne enni?

Főleg narancsbőr miatt akarok a táplálkozásomon változtatni.


2008. máj. 13. 15:12
 1/5 A kérdező kommentje:
"ehesünk" upsz
2008. máj. 13. 15:23
 2/5 anonim ***** válasza:
egyél teljes kiőrlésű kenyeret
2008. máj. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljeskiőrlésű kenyeret egyél meg ha tésztát fűzöl az islegyen durum vagy teljes kiőrlésű, és a köret ne mindig krumpli meg rizs legyen a kajához, hanem valamilyen saláta, párolt zöldség valamint ne zsírral, hanem olajjal (még egészségesebb az olivaolaj) főzz és persze kevesebb cukor, édesség, inkább gyümölcs, valamint használj mézet a cukor helyett.
2008. máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is most szokok az egészséges életmódra. Már teljesen leszoktam a kenyérről csak kenyérhelyettesítőket eszek. pl wasa kenyér.
2008. máj. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha fogyni is akarsz, akkor csak zöldséggel párosítva egyél kenyeret, tésztát, ha viszont csak szimplán egészségesen akarsz enni, néha-néha belefér a szokásos szendvics még fehér kenyérből is, a hús-tészta is okés, a lényeg a mennyiség: ne ess túlzásba, csak keveset fogyassz így, és ha lehe,t itt, valamint a többi étkezésnél sok zöldség-gyümölcs legyen.
2010. szept. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!