Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha heti 3x futok egy kört a...

Ha heti 3x futok egy kört a szigeten, és nem eszem cukrot, meg kenyeret, és amúgy egészségesen étkezem, kb mennyi idő alatt szabadulhatok meg 10 kilótól?

Figyelt kérdés
Szülés után maradt rajtam kb 10-12 kg. Februárban megyünk síelni, addig szeretnék beleférni a sícuccba. Centikben meg kb 10 cm van rajtam, mindenhol :(
2010. szept. 19. 09:46
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja és kérlek ne írjatok olyanokat, hogy nem az számít, mennyi idő alatt megy le, stb, mert engem pont ez érdekel.

Ha van valaki, aki szintén így fogyott le, külön megköszönném, ha leírná a tapasztalatait!

2010. szept. 19. 09:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jól hangzik:) Én is futással jöttem formába szülés után:) Sok sikert és örömet a babóhoz is:))
2010. szept. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ennek nagyon örülök! Holnap kezdem. Remélem lesz elég kitartásom végigcsinálni... A legnagyobb motivációt z adná, ha látnám, hogy van eredménye. Te mennyit fogytál?
2010. szept. 19. 14:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is a szigetre jártam futni,nem fogyás miatt csak állóképességi edzésnek.Mindig mérd az időt az nagyon motiváló.Nálam az első futás 37 perc volt/kör.Pár hónap alatt 17 perc alatt körbefutottam.
2010. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia,olyan 2-3 hónap alatt 13kg ,de izmosodtam és formálódtam rengeteget:)) Első voltam.
2010. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

13 kg?????? 2-3 hónap alatt???? Ez sokkal több, mint amire számítottam! Én megelégednék 4 hónap alatt 8 kilóval is. Már bepakoltam a cuccot holnapra. Amúgy szülés után kb két hónappal egyszer már nekiálltam, de csak egy fél kört bírtam futni, és ez teljesen elvette e kedvem. De ezúttal másképp lesz :) :)

Majd megírom, hogy hogy sikerült!!

2010. szept. 19. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!