Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez puffadás? Van rá valami...

Ez puffadás? Van rá valami gyógyszer?

Figyelt kérdés

Akármennyit eszek, még ha kicsit is, sőt még ha iszok akkor is, a hasam természetellenesen nagyra 'megnő'. Sokszor érzek feszítő érzést, és sokszor van hogy akkora a hasam mint egy terhesnek. NEM eszek sokat, elég kevéssel is jól lakok már. Ez puffadás, vagy valami más okozza? Valami gyógyszer van rá, ami jó? (ne mondjátok hogy étkezési szokások megváltoztatása, mert nincs az étkezési szokásaimmal semmi baj, és amúgy sem ezt kérdeztem)

Köszi!


2012. szept. 9. 17:51
 1/3 A kérdező kommentje:
jah és még csak kövér sem vagyok, 50 kiló alatt vagyok.. de a hasam mint egy terhesnek. és az a baj hogy nem is megy le még több idővel kajálás után se.
2012. szept. 9. 17:52
 2/3 anonim ***** válasza:

"(ne mondjátok hogy étkezési szokások megváltoztatása, mert nincs az étkezési szokásaimmal semmi baj,"


De, éppenséggel igen valószínű, hogy van valamilyen ételérzékenységed, de más gasztroenterológiai betegségek is okozhatnak ilyet. Nem kell ahhoz sokat enni, csak épp nem megfelelő ételeket, menj ezzel háziorvoshoz. Az, hogyha 1-2szer előfordulna még nem lenne probléma, de ha állandóan akkor már nézzen rád egy szakorvos.

2012. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben, köszi, tervezem hogy elmegyek orvoshoz. háziorvoshoz elég? hogy zajlik egy ilyen vizsgálat?
2012. szept. 9. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!