Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon kövér vagyok és szeretn...

Nagyon kövér vagyok és szeretnék lefogyni. Tudnátok segíteni? :' ( 12/L

Figyelt kérdés
Szóval 12 éves lány vagyok kb 160-162cm,és 72kg.Szeretnék fogyni,holnap kezdek karatén a felnőttek között,otthon és "edzek" kint a kertben viszont a táplálkozás az elég gyászos nálam(rosszul értve)HELP!!!
2012. szept. 16. 00:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem inkább először nézz el anyukáddal a háziorvoshoz.Ilyen súlyfelesleggel majd Ő segít neked:)
2012. szept. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha hiszed ha nem, ezzel a súllyal akár sumo bajnok is lehetsz, vagy ha akarod fekete öves, de dagadt maradsz. Inkább ne zabálj annyit mint most, és meglesz az eredménye...
2012. szept. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
kössz-.-"
2012. szept. 16. 00:35
 4/12 anonim ***** válasza:
ha eddig nem mozogtál akkor a sport már egy jó lépés, kajával meg probálj visszavenni egy kicsit, vagy ha az annyira nem is megy este ne egyél annyit. de még elég fiatal is vagy szóval ne legyél elkenődve emiatt
2012. szept. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. szept. 16. 00:49
 6/12 anonim ***** válasza:
El kéne gondolkozni azon, hogy 12 évesen, de igazából akárhány évesen hogy a viharba lehet így elhízni? Ennyi az igényesség??? Magával senki nem foglalkozik? Ez minden elhízott embernek szólt.
2012. szept. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az a 10 kiló felesleg nem olyan sok!!

Kíváncsi lennék milyen piszka vasak a kedves hozzá szólók.

Nem nagy elhízásról van szó akár ki is nőheted, de csak ha teszel is érte.

Egyél sokszor keveset reggeli tízórai ebéd uzsonna és vacsora. 6 után ne egyél. Tesi órán tegyél mindent meg. És jó ha külömn is sportolsz.

Anyukáddal beszéld meg hogy neked zsír és szénhidrát szegény ételeket készítsen. (nem mentes, csak szegény!!)

Interneten nagyon ízletes és könnyű rezepteket találsz talán anyukád is élvezi ha új dolgokat próbűltok ki együttt, segíts neki és értékelni fogja.


Ha ezeket betartod tartod akár viszonylag gyors fogyáést is eláérhetsz (nem hónapok alatt) Fél év alatt akár le is adhatod az egész felesleget. De ne legyél szomorú ha csak egy év alatt sikerül az is nagyon jó. Ha lefogytál is tartsd az életmódot és akkor tartósan egészséges is maradsz. Ha egészséges vagy egyébként.

Ha ettől nem fogysz le mindenképpen keress fel egy orvost.

2012. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Adele Jonas ***** válasza:
Én 12 évesen 158 cm-es magasságommal 92 kiló voltam. Anorexiás lettem és 14 éves koromra 173 cm-es magassággal 47 kiló lettem.
2012. szept. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az utolsó egy id.ióta liba. Ez van.


Te meg, kérdező ne zabálj, és tűzés mozogni, naponta 45-50 percet. Ja, és orvos, hátha segít...

2012. szept. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Adele Jonas ***** válasza:
Nem vagyok liba. Neked fogalmad sincs milyen rossz volt az az időszak. Nem tudod miért történt ami történt. Szerinted szándékosan lettem anorexiás?
2012. szept. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!