Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni?

Hogyan tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés

14 év alatti lány vagyok, és nagyon kevés önbizalommal. Azért vagyok szerintem visszahúzódó, mert kövér vagyok. De én nem az a fajta lány vagyok aki azért mondja, hogy ronda, hogy utána a többiek megcáfolják, és növelje ezzel az egóját. Tényleg kövér vagyok, beismerem. Észrevettem, hogy sokkal kevesebb ennivalót eszek a vékony osztálytársaimnál. Ők egész nap a büfében veszik a mindenféle cukrokat, visznek tízórait, míg én nem. Már legszívesebben nem is járnék iskolába. És nem a tanárok miatt, hanem mert csúnyának érzem magam. Hogyan tudok lefogyni 10 kiló felesleget max. fél év alatt? (de lehetőleg kevesebb idő alatt) Nagyon fontos lenne mert szerintem igazságtalan, hogy akármennyire is ettem mindig kevesebbet a többieknél, mindig én lettem kövér. ők meg annyit esznek amennyit csak akarnak, nem lesz rajtuk 1kg felesleg se. Ja, és ráadásul ilyen párbeszédek vannak az osztály legeslegvékonyabb ányai közt:

-Jajj, de xy! Én annyira kövér vagyok!:(

-Nem igaz. mert én sokkal!!


Ez nagyon irritáló..Mit tehetnék? egyébként nem sportolok, de szobabiciklizni szoktam, ja és az osztályban lévő vékony lányok sem sportolnak semmit.. Akkor most milyen fogyókúrát ajánlotok? Vagy milyen edzéstervet, praktikákat?


2012. febr. 14. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy elhagyod a reggelit csak rontja a helyzetet. Egyél barna kenyeret, vagy teljes kiőrlésűt esetleg rozskenyeret (de annak szerintem sz-ar íze van), ha ezeket fogyasztod kevésbé leszel éhes még akkor is ha kevesebbet eszel belőle. Továbbá kerüld az édességet, chipseket stb. Egyél több zöldséget, gyümölcsöt stb. még sok mindent írhatnák.... A lényeg, hogy úgy fogyókúrázz hogy azt az étrendet egész életedbe tartani tudd, különben minden visszajön. Zsírégetés szempontjából nagyon hatékony a szobabicikli is kezdésnek.
2012. febr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
megtudlak érteni... Velem is ez van. Csak nem én vagyok a legkövérebb de azért nem ártana ha fogynék...
2012. febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Itt se én vagyok a legkövérebb, hanem a 2. vagyok.. de nem lényeges! 1. Válaszoló: évente ha egyszer eszek chpset az már soknak számit nálam.. édességből többet eszek, de nem szoktam naponta.
2012. febr. 14. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor próbáld meg, hogy egy héten egyszer eszel két kocka táblacsokit, ezzel megmarad az élvezet is és a fogyókúrának se árt sokat.
2012. febr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okés, kipróbálom :). Koszi meg egyszer a válaszodat! Ment a zöld kéz!^^ De van célom, mivel egy fiú tetszik, és szeretném ha szépnek tartana :).
2012. febr. 15. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!