Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudom, hogy már sokan feltetté...

Tudom, hogy már sokan feltették ezt a kérdést, de hogyan hízzak? Segítséget kérnék.

Figyelt kérdés
155 cm vagyok, és ehhez 42 kg. Van egy 5 hónapos babám, és mindenki piszkál, hogy lassan ő visz engem. Mindig vékony alkatú voltam, de kb. 5 éve voltam 48 kg is. Mikor terhes lettem 41 kg-ról indultam, és 50 kg-val mentem szülni, de utána nagyon hamar visszament a súlyom 42 kg-ra. Néztek már ezerszer vérképet, meg pajzsmirigy vizsgálaton is voltam már, sőt évente megnézik, hogy hátha az okozza, de semmi bajomat nem találtak. Mit csináljak hogy felszedjek pár kg-t? Vagy ki tud ebben segíteni? Borzasztóan idegesít, hogy állandóan kislánynak néznek, és el sem hiszik, hogy gyerekem van! :(
2012. szept. 19. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyél több komplex szénhidrátot!
2012. szept. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 164 cm vagyok és 49 kg voltam szülés előtt, szülés után is hamar visszafogytam ennyire. Szerintem gyorsabban éget a szevezetünk, gyorsabb az anyagcserénk, nem sokat tudsz tenni. Engem is folyton szekáltak, hogy milyen sovány vagyok, tudom milyen idegesítő, de hidd el, még mindig jobb, mint mázsás terhet cipelni, annyit és azt ehetünk, amit akarunk.

40 után kezdtem magamra szedni, ez a bűvös kór, innentől már vigyázni is kell majd neked is, addig kitartás! :-)

2012. szept. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!