Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A munkám miatt sokat ülök, de...

A munkám miatt sokat ülök, de szeretnék egy kicsit fogyni. Valami ötlet? Többi lent! (Fontos)

Figyelt kérdés
A munkám miatt ülnöm kell, ideiglenes munka, de még eltart egy darabig. Szeretnék fogyni (2-3 kg). Mozgásra nincs sok időm, és nem tudom mit csinálhatnék. Valami ötlet?
2012. júl. 31. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nem tud senki mást mondani, egyél kevesebbet,és inkább egyél egynap 10-szer,de egyél egészségesen, mindenből, de egy óvodás adagjának felét...aztán ha elérted a kívánt súlyt,akkor szép lassan (tehát nem egyik napról a másikra,hanem fokozatosan!!!)visszaállhatsz a normál étrendre, de a normál étrend se fél disznó legyen zsírral és napi 2 kg kenyérrel...
2012. júl. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tornázz otthon akkor.
2012. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Próbálok időt szakítani a tornázásra, de sajnos nem mindig jön össze :|

2012. júl. 31. 20:34
 4/9 anonim válasza:
Ha megéhezel, természetesen a normális 3-szori étkezés mellett napközben, akkor igyál mindig egy pohár vizet, elveszi az éhséget, javítja a vérkeringést és sok másra is jó még a folyadék. S este vacsinál egyél kicsit kevesebbet, mint amúgy szoktál, viszont reggel nyugodtan egyél rendesen... nekem így ment a fogyás ülőmunka mellett... persze sok függ a génektől is.... :)
2012. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. júl. 31. 20:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért 20 perced kell hogy legyen naponta mozgásra lásd HIIT kardió, egy fullra minimalista edzés mellette minőségi kaja, és máris működik a dolog, vagy 3 órával kevesebbet alszol a héten, és tudsz edzeni, olyan nincs hogy nincs idő rá, én is melózom utána 5 óra nyelvtanfolyam utána irány a terem, 3 naponta főzök, ki lehet bírni, hajtsad magadat vagy nem éred el a célodat;)
2012. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Majd valahogy megoldom :)
2012. aug. 1. 07:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Sétálj haza a melóból, meg úgy mindenhova menj gyalog. Már ez is sokat segít.
2012. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm! :)
2012. aug. 3. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!