Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó ötlet úgy fogyni h napikig...

Jó ötlet úgy fogyni h napikig nem eszek csak iszok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem! Legyengülsz, vitaminhiányos leszel. Fogyni amúgy sem a koplalástól lehet, mert lelassítja az anyagcserét, hanem a megfelelő ételtársítás a jó megoldás. Keresd a neten=>paleolit étrend
2011. júl. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értm...köszönöm a segítséget
2011. júl. 21. 21:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ezt léböjtkúrának hívják,és szerintem nem ajánlatos.Orvosi kontroll mellett persze mehet,ha az orvos is indokoltnak látja.


Amúgy szerintem futás,bicikli(vagy szobabicikli) és normális étrend,sok zöldség,kevés sok fehérje,kevés zsír és minimális szénhidrát mellett fogyni fogsz.


Ha csak iszol,sokat fogysz majd,de ahogy felhagysz a fogyival,azonnal visszajönnek a kilók,duplán.

2011. júl. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem

Pár nap alatt nem fogysz zsírból szinte semmit, ha meg hosszabb ideig csinálod, súlyos kárt tehetsz magadban. Arról nem is beszélve, h. utána egyrészt valószínűleg bezabálsz, másrészt az anyagcseréd is le lesz lassulva, úgyhogy rögtön visszahízol akár még többet is. Napok alatt nem lehet lefogyni, max. műtéttel.

2011. júl. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet. Egészségesen kell étkezni, testmozgást beiktatni a napi teendőid közé, és így éhezés nélkül, a megfelelő tápanyagok bevitelével is fogyhatsz. Na ez a jó ötlet.
2011. júl. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bix ***** válasza:

"hanem a megfelelő ételtársítás a jó megoldás."


paleolit. hallottam hogy a retró a divat most, de hogy ennyire...

hogy mit mivel eszel az miben befolyásolja a bevitt kalóriák mennyiségét? társíthatod akárhogy, ha több a bevitt mint az elégetett ugyanúgy hízni fogsz. kalóriát viszel be, hogy ezt hogyan teszed és mit eszel mivel az sokadrangú. fontosabb a minősége, a szemét kaják kizárása, és persze a mozgás ha fogyni szeretne...

2011. júl. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem én írtam a paleolit étrendes választ, csak véletlen keveredtem ide és azt szeretném közölni, hogy van egy ismerősöm aki szigorúan betartja ezt a paleolitos hülyeséget már fél éve és tényleg fogyott, elég sokat. Igaz, mellette mozog is, heti kétszer jár valami harcművészetre.
2011. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bix ***** válasza:

höhh megnéztem ezt a cuccot. hát érdekes:D gyak húson élsz, némi zöldség, egy kevés gyümölcs, ennyi.


kár hogy nincs rost, kár hogy ehhez iszonyat mennyiségű hús kell, ami iszonyat drága, kár hogy ezt hosszan elég nehéz lesz tartani... itt nem ételtársítás van ahogy azt valaki jelezte, hanem egyszerűen úgy szorítja vissza a szénhidrátot, hogy fehérjét tesz be a fókuszba, kitiltja a kenyeret, és még egy rakat tényleg hasznosnak kevéssé nevezhető ételt, de ezzel ki is fújt. egy súlytartáshoz később ezt felhozni akár 2000 kcal környékére nem lesz egyszerű. sok meglátásával pedig elég komolyan tudnék vitatkozni, pl a koleszterinnel, de nem fogok, így is közellenség vagyok:D

2011. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!