Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit kell ennem, hogy drasztiku...

Mit kell ennem, hogy drasztikusan megnőjek? Vagy egyáltalán mit kell csinálnom? (nyújtófától kíméljetek! )

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és alig érem el a 150 centit. Azt hallottam, hogy a nők csak 15 éves korukig nőnek, azután már szinte semmit.

2012. okt. 6. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyanúm bele kell törődnöd. Nem a magasságon múlik az élet minősége! Egyébként még valamennyit szerintem fogsz nőni, de ez genetika Ha anyukád, apukád 160 cm körüliek, valószínű Te sosem leszel 180 cm magas.
2012. okt. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Növekedési hormontól megnőhetsz, de mivel a testméreted nem tér el az átlagtól, ezért nem fogsz kapni!

A testmagasság nagyban függ a genetikai örökségtől, ha a családodban ritkák az égimeszelők, akkor ne várd, hogy 180 cm-esre fogsz nőni!

A feleségem 162 cm, szerintem teljesen rendben van. A keresztlányom 150 cm 12 évesen és az ő családjában gyakoriak a 170 körüli nők! Úgyhogy nem vagy lemaradva.

2012. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nos, én lány vagyok, és korán érő. A húgom magasabb nálam jó másfél fejjel... És a családban vannak magas emberek.
2012. okt. 7. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!