Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Most akkor lisztérzékeny...

Most akkor lisztérzékeny vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés

Az orvosom vérvétel után (ttg iga szint kicsit magasabb volt, a többi rendben) azt mondta, cöliakiás vagyok (gluténérzékeny), életem végéig diétáznom kell. Erre azt mondta a háziorvos, hogy hivatalosan csak akkor lehet kimondani, ha nyombélből mintát vettek és kimutatható a károsodás.


Volt tükrözésem és az van rá írva, hogy nincs cöliakiara utaló jel.


Most akkor mi van?



2012. okt. 25. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem hanyagold a glutén tartalmú ételeket és akkor ezer százalék, hogy nem lesz ilyen problémád. Ha valamiben nem vagy biztos és senki nem tud érdemben nyilatkozni, akkor döntsd el, hogy ha nem eszel többé és nem vagy rá érzékeny, akkor mi lesz és ha eszel, pedig érzékeny vagy, akkor mi lesz. Szerintem ne kockáztass, a glutén emberi fogyasztásra nem alkalmas, csak van aki jól tolerálja, ezért nincs baja tőle, de neki sem használ.
2012. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!