Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Harcosok Étrendje tapasztalat?

SNW kérdése:

Harcosok Étrendje tapasztalat?

Figyelt kérdés

6. napja csinálom és nap közben valóban energikusabb vagyok, heti 5 box edzésem van + kettlebell és az edzések előtt 2 km bemelegítő futás.


a kérdésem fogyás szempontjából is valóban hatásos? úgy értve ha koplal valaki az anyagcseréje belassul és amit eszik azt elraktározza a túlélés szempontjából ezt a lassulást el lehet kerülni a napi gyümölcsök/zöldségekkel?

mennyi idő amíg a szervezet hozzá szokik?



2012. nov. 5. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
lehet enni bármit, bármennyit amennyi jól esik, de nem mindegy mikor. pl 6 után már semmit vagy csak zöldséget gyümölcsöt, ha fogyni akarsz. reggelire olyat is lehet enni ami hízlal, mert napközben úgyis lemozogja az ember, déltől már oda kell figyelni viszont. ajánlom a "fegyencedzés" című edzéstervet. saját testsúlyon alapuló edzéssorozat, amely lényege, hogy a testsúlyod használatával optimálisra áll be a szervezeted. ha túlsúlyos vagy fogysz, ha vékony, akkor hízol, stb... keress rá...
2012. nov. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 LTK válasza:

Figyimár... Megvan neked a könyv egyáltalán? A kérdésedből úgy veszem ki, hogy nem igazán.

Szóval nem ártana előbb elolvasni, hogy belekezdj rendesen.

Ami a fogyást illeti, igen hasznos... Viszont azt is tudnod kell, hogy ez nem valami nyári fogyókúra hanem valóban egy étrend, egy életvitel. Ha e szerint jársz el,hatékonyan fogsz megszabadulni a felesleges zsírtól és a hatás tartós is marad.

de előbb oldasd a KÖNYVET!

2012. nov. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

megvan a könyv, KÉPZELD ÉS EL IS OLVASTAM

de hadd legyen egy annyi gyanúm ezzel kapcsolatban hogy biológiai tények,

nem beszélve arról hogy úgy van feltüntetve mindenhol hogy EGYÉL BÁRMENNYIT, BÁRMIT

ha elolvasod a könyvet és a Facebook-fórumon is nézelődsz azért rálehet jönni hogy elég sok dolog egyáltalán nem használ és nem jó ha esszük, ÉS nem a krémesre gondolok itt!!

hanem a burgonya a keményítő miatt

a nagyobb mennyiségű hús....

szóval egy kicsit igenis van jogom kérdőjelezni.

Amúgy meg amint lehet olvasni érdeklődök, hogy másnak ez hogy vált be!

2012. nov. 28. 19:37
 4/4 legion válasza:
Akkor vegyük úgy,hogy most érdeklődtél,én pedig válaszolok neked.Ha még most is ezen az étrenden vagy,biztosan ledobtál már egy 10-est,igaz?Szóval az idő,és az élet válaszolt az akkor feltett kérdésedre.Nekem 10.-én lesz 2 hónapos a Harcosom,akkor voltam 85 kg,most vagyok 79,5,és még van 5 teljes napom.Pár alkalommal bűnbe estem,főleg az elején becsúszott 2 étkezés,pár napja kicsit többet ettem a szokásosnál nappal,és egyik nap a vacsorám után a szemem még éhes volt,ezért túl sokat adtam a számnak.Ezek nélkül valószínűleg lennék 78,vagy 78,5 kg.De azt hiszem,ezektől függetlenül fényesen bevált az étrend,és nem vagyok nappal éhes.Nem is tervezem a visszaállást.És neked,csinálod még?Mennyi voltál,mennyi vagy most?
2013. márc. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!