Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudom megtartani a kilókat...

Nem tudom megtartani a kilókat, mit tegyek? Kétségbe vagyok esve már!

Figyelt kérdés
Nagyon sovány vagyok, 20 éves létemre 45 kiló (163cm). Vitaminokat, táplálékkiegészítőket szedek, s a tegnap esti méréskor sikerült elérni a 47 kg-t (egész nap jól ettem, plusz este édesség is stb) Ma délelőtt újra megmértem magam, és majd sírva fakadtam, hogy csak 45-öt mutatott a mérleg. Nem volt éppolyan bőséges a reggelim, de azért képtelenség, hogy két kiló menjen le ilyen hamar... Sose leszek már normális súlyú, ha több hetes munkám pillanatok alatt lemegy? Mit tegyek? Segítsetek!
2009. aug. 13. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyesmi többféle okból is származhat, de a kóros fogyás mindig súlyos probléma, amit ki kell vizsgáltatni orvossal, úgyhogy szerintem menj el, és nézesd meg magad.

(Nem akarlak ijesztgetni, de lehet a májad, a gyomrod, a hasnyálmirigyed problémája, vagy valamely táplálékösszetevő felszívódásának a zavara. Sajna akár férgesség is lehet.) Mindenképp orvost javaslok, és jobbulást kívánok!

2009. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én is ilyen problémával küzdök. Sose voltam valmi vastag... de egy éve már hogy tényleg nagyon vékony vagyok. Kis stressz vagy idegesség és már fogyok is. Hozzám képest viszont még jó súlyban vagy. Én 22 vagyok 170cm és 48 kiló. Legtöbb 55 volt azt szeretném vissza szdni, de nem nagyon megy. Most a Béres Cseppel próbálkozom.
2009. aug. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nos, én próbálom feltornázni magam 50-re, nehezen megy, mert folyton leadnom :( A Béres csepp sajnos nem vált be nálam, bár nemsokára harmadszorra is nekifutok, hátha több sikerrel járok.
2009. aug. 17. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!