Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék gyorsan hízni?...

Hogyan tudnék gyorsan hízni? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

16 éves lány vagyok. Mindig is túlságosan vékonynak láttam magam , sosem volt testképzavarom , azt látom ami a valóság.

Nem vagyok betegesen vékony , főleg h nem olyan rég még híztam is. 47 kiló voltam 163 centivel , vékony alkat , de egészségesen vékony.

Most, hogy elkezdődött a suli elkezdtem fogyni.. mindennap este 6-7 körül érek haza suliból mert mindennap vannak egyéb elfoglaltságaim/kötelezettségeim is. Tudom hogy az evés nagyon fontos , nem lehet kihagyni. Ezt én rontottam el tudom , alig eszek egész nap. És már nem is birok , összeszűkült a gyomrom. 44 kiló vagyok , ha így folytatom anorexiás leszel , amit nagyon nem szeretnék!! =(

Dokihoz nem megyek el , mert anyukám egyrészt hülyeségnek tartja, másrészt már voltam és annyit mond h hízzak..

Kérlek segítsetek ha tudtok , hogy tudnék hízni !! :'(


2010. szept. 30. 16:37
 1/9 A kérdező kommentje:

leszek*

bocsi

2010. szept. 30. 16:38
 2/9 anonim válasza:

hazaérsz oan későn és nagyon nehéz kajákat eszel:)

mondjuk hús kenyérrel stb.. főleg hat utání:D

2010. szept. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sportolj is mellette,mert ha csak zsír rakódik le az csúnya.
2010. szept. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

a sportra nem tudom hogy lenne időm .. :S

tanulni is alig van

2010. szept. 30. 16:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért?este ha hazaérsz 20 perc futás??


Miért nincs időd tanulni?annyira hihetetlen ez számomra a mai sulisoknál.

2010. szept. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

mert hazaérek jó esetben 6 kor , nagyon fáradtan ,konkrétan gondolkodni sincs erőm.

zenesuliba járok , 7-fél8 ig gyakorolnom kell , amellett egy kib*aszott nehéz suliba járok , ahol mindennapra rengeteg oldalt meg kell tanulni.

mellette meg még legyek a barátaimmal is..

na persze

2010. szept. 30. 19:00
 7/9 anonim ***** válasza:

a valaszoloknak igazuk van,fodits idot a sportolasra is.

Ha meg nem tetszik akkor legyel anorexiasz

2010. okt. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Itt senki se tud olvasni? A kérdező nem fogyni akar, hanem hízni! Nem láttam még olyan anorexiást, aki hízni akart volna!!!


Kérdező, egy megoldás van (ha valóban meg akarod oldani a problémát, akkor megoldást keresel, nem kifogást), vinned kell kaját a suliba, több kissebb adagot, és szünetekben megenni. Nincs más lehetőséged. Jó a szendvics, ha van benne felvágott, sajt és viszel mellé zöldséget. Jó a gyümölcs, a joghurt. Jó, ha viszel dobozban valami salátát (fél napot kibír hűtés nélkül - a bolti majonézben nincs semmi romlandó) vacsorából maradt hússal, villával megeszed, 5-10 perc elég rá.

Ha van heti 2 tesiórátok, amit végigcsinálsz, a sporot nem kell eröltetni. A többi válaszoló úgy tűnik, csak a száját jártatja fölöslegesen, te nagyon messze vagy a zsírosodástól, és nem is félsz attól, hogy zsíros leszel, akkor minden nyomatni ezt a "van időd 20 perc futásra és nem leszel zsíros" szöveget. Természetesen egészséges lenne még 1-2 óra mozgás, vagy legalább séta (esetleg hétvégén is), de ha tényleg nincs rá időd, akkor elég a tesióra.

2010. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm , ez tényleg hasznos válasz volt =)
2010. okt. 9. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!