Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudok olcsón, napi...

Hogyan tudok olcsón, napi 500, max 1000 forintból kalóriadús étrendet kialakítani?

Figyelt kérdés

Diák vagyok és havi 15, max 30 ezrem van "kajára"

Az a helyzet, hogy mióta kollégiumban lakom több mint 40 ezret költök erre havonta mégis 70 kilós ideális súlyhoz képest (180 cm) 55 kilóra fogytam.


Próbálkoztam rizzsel, tésztával, de valahogy egyrészt minden drága, másrészt nem volt elég tápláló.


2012. nov. 23. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább napi 1000 ft ot célozz meg. Ebbe belefér a napi gyümölcs, nyers zöldségek is. Egyél olajos magokat, tésztát, krumplit, különböző hüvelyeseket különböző formában. Próbálj többet sportolni, ez segíteni fog a fogyás megállításában.
2012. nov. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

zabpehely olajos maggal, tejjel, banánnal

tízórai szendvics-pl tojáskrém uborkával

ebéd leves, főzelékek, kukoricás rizs, krumplipür hozzá pörkölt, csirkecomb lesütve, resztelt máj, tükörtojás, krumplitészta, tarhonyás rizseshús, rakottkrumpli, paprikáskrumpli

uzsonna 1 csomag pufirizs joghurttal

vacsora ami marad

2012. nov. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!