Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1hétig folyaqmatosan zabáltam...

1hétig folyaqmatosan zabáltam mindent összeetem, most 5 kg vagyok több enyit hízhattam avgy ez csak a kaja súlya?

Figyelt kérdés
zaba

2012. okt. 23. 07:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennek nagyobb része szerintem az étel súlya, de 2 kg-t így is lazán felszedhettél. Persze kérdés, hogy mit értesz zaba alatt. Hány éves vagy? Ha ilyen zabálós heted volt, valamit nagyon elrontottál a diétáddal... Egyél eleget, de egészségeset, akkor nem leszel kiéhezve, a divatdiétákat meg felejtsd el. Egyébiránt irány a pszichológus...
2012. okt. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem minden eddigi híresztelés ellenére ("egy naptól nem lehet hízni!) egyetlen egy nap alatt sikerült több, mint egy kilót felszednem, ami azóta két nap alatt sem ment le...

Szóval sajnos ebből kiindulva lehet hízás. Szerintem nem híztál 5 kilót, de 2-3-at simán.

Nyugi, majd lemegy, állj vissza a normális életvitelre, és kész.

2012. okt. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tartsatok egy napot, amikor "csak" leves, lédús gyümölcs, rostos gyümölcslé, és víz, tea, zöldségféle nyersen. Ha mindenképp szükséges, akkor persze pár falat szénhidrát is mehet, de egy ilyen gyomorkímélő nap beiktatása "csodákat tud tenni"!
2012. okt. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mikora áll vissza a súlyom?
2012. okt. 24. 06:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de 1-2 ilyen könnyebb nap beállítása megszünteti a gyomor túlzott telítettség-érzését, ill. utána sokkal könnyebb visszaállni a fogyókúrás adagokra és étrendre.
2012. okt. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia én is így jártam, te mennyit híztál végül?
2012. nov. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!