Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két kérdés lenne 1. : Ha...

Két kérdés lenne 1. : Ha belefér a kalóriabevitelembe a csoki akkor nem hízlal, vagy akkor is? (kb. : 1 tábla csoki) 2. : Súlyt tartok 10 kiló fogyás után és belefér ha havonta egy nap megeszek 1 tábla csokit?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 08:14
 1/9 anonim válasza:
76%
Hogyha már lefogytál annyit amennyit szerettél volna akkor már nyugodtan ehetsz csokit is csak persze nem egy táblányit hanem mondjuk pár kockát és azt is délelőtt. Én 23 kg-t fogytam és mostmár eszek rendesen csak mellette minden este futok egy órát és a szénhidrátot este már kihagyom.
2012. aug. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oke köszönöm. Reggel ettem a csokit, de egy táblányit, de akkor majd kevesebbet eszek, mondjuk szerintem belefér a napi két vizilabda edzés mellett. És ha belefér kaloriabevitelembe akkor is hizlal mert igy a csokival is csak 1700 korul van.?
2012. aug. 29. 08:56
 3/9 anonim ***** válasza:

1. nem

Viszont a kalória, amit pazarolsz rá, jöhetne hasznosabb ételből, mert a csoki mellett a szervezeted éhezik.

2. íly módon szerintem nem

Bezabálni 1 egész tábla csokit (mekkora volt?) - mohóság. Most havonta 1 nap, később 2-3, aztán rendszeres, aztán +10 kg. A mértékletesség nagyon fontos súlytartásnál is.

Sokkal kevésbé okozol kárt magadnak, ha napi 2 kocka csokit eszel, mintha ritkán befalsz egy egész táblával.

Nagy kérdés persze, hogy mekkora tábla csoki, mert ha táblás csokiból csinálod, akkor mohóság, ha viszont az egy tábla csokit egy Sport szeletre érted, akkor agybaj.

2012. aug. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha belefér a napodban nem fog ártani, főleg hogy reggel etted és azért egy vizilabda edzéshez kell a kalória


kitérőként tudom hogy nem a kérdésedre válaszolok, és ki vagyok én hogy kioktassalak, beleszóljak stb de vizilabdázol gondolom azért van egy kis hátad, karod:)

lefogytál amihoz gratulálok

de miért eszel meg egy tábla csokit ami 500kcal

persze néha néha belefér de akkor már ha édesre vágysz iszol egy fehérjeturmixot , csinálsz egy zabkását banánnal, szőlővel, eszek egy kis mazsolát, csinálsz gyümölcsturmixokat, gyümölcsös túrókrémet azt tudod kenni piritósta, korpás kekszre stb, gyümölcskrémleves, paradicsomleves stb

vagy eszel egy szelet cukormentes müzlit, aszalt gyümölcsöket, mézes piritóst stb tudom hogy ezek is ugyanannyi kalóriák, de azért mégis csak jobban laksz tőlük vagy túrórudi stb

2012. aug. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha belefér a kalóriába,akkor semmi gáz, ha mozogsz mellé,akkor nem fog meglátszani! Mondjuk én egy egész táblával nem tudnék megenni,mert túl sok lenne (NEM kalóriában :D ). :D
2012. aug. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igazuk van annak amelyik azt mondta, hogy inkább napi 2 kocka,mint egy tábla.


Annyit azért a védelmedben elmondanék a többi kedves válaszolónak,hogy ne feszitsétek már meg 1 szerencsétlen tábla csoki miatt!

Megkivánta,megette,jólesett neki és kész!Edzésre jár,lemozogja,a napjába belefért,kész.


Egy csoki még nem bűn!


Ja és a csokira,a fekete csokira(80% feletti kakaótartalommal) igenis szüksége van a szervezetnek.

2012. aug. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat én is tudom, hogy nem lett volna szabad megenni annyit csak már olyan régen ettem csokit... igazábból ilyen milka bon-bon volt, de 500-600 kaloria volt szóval azért írtam tábla csokit. ja és elmarad a délutáni edzésem szóval csak 1 edzés, de akkor is belefért.: ( : )
2012. aug. 29. 11:32
 8/9 poiu ***** válasza:
Belefér ha néha kicsit bűnözöl. A gond az, hogy ha édesség függő vagy, könnyen visszabillenhetsz (gyógyult alkoholistának sem ajánlatos néha kicist berúgni :-). Vizsont az 1700 kCal kevésnek tűnik edzés mellett. Vagy rosszul számolod, vagy nagyon pici vagy. Vszínűleg az előbbi...
2012. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ettem rengeteg szilvát szóval szerintem 1800 is megvolt 171 cm 55 kiló vagyok szóval nem mondhatnám magam picinek.
2012. aug. 29. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!