Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tegnap este: 1 üveg bor,1...

Tegnap este: 1 üveg bor,1 hamburger, fél tábla csoki egy kis popcorn, és rögtön lefeküdtem ezzel elcsesztem a súlytartást? Ma mit egyek? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem verd bele a fejed a falba,hogy ilyen bődületes baromságot le mersz írni. "Elcsesztem a súlytartást?" Hol élsz te ember,szerinted ettől majd hízol? Még mindig nem értitek,hogy kell fogyni. Nem sanyargatni kell magatokat,nem megvonni magatoktól a jót,hanem keresni egy kalkulátort a neten,amiben le van írva,mennyi kalóriát kell bevinni a fogyáshoz! Ha mondjuk 1600-at,akkor annyit eszel naponta, nem kevesebbet, de nem is többet. Ha kiszámolod, és belefér mondjuk még egy csoki vagy egy hamburger,akkor semmi gáz nincsen,max másnap 10 körrel többet futsz! Ennyi idiótát komolyan mondom,már szánalmas!!!!!!!!!!!!!!!
2012. aug. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

Te meg olvasni nem tudsz, első. Nem fogyni akar, csak nem akar hízni. Kvittek vagytok.

Bár a lényeget tekintve igazad van, én se tudom, mikor érti meg a sok agyatlan, hogy nem egy napon múlik a súlya, hanem az életmódján.

2012. aug. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Hat elegge sokat ettel tegnap este de azert meg nehogy koplalj . Inkabb tornaszd le amit megettel.
2012. aug. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!