Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyni akarok akkor ne...

Ha fogyni akarok akkor ne igyak tejet? Ez komoly?

Figyelt kérdés
1,5 %-osat szoktam max, de mostanában találtam kisebb %-kal is. Ilyet se? Imádom a tejet.... :/
2013. jan. 7. 00:34
 1/10 Felülmúlhatatlan válasza:

Én megfigyeltem magamon, hogy sajnos jobban fogyok, ha mellőzöm a tejet. Pedig én is nagyon szeretem.


A Paleo diéta és az A vércsoport diétája is a tej mellőzését szorgalmazza.


Én most 1 hete a kalóriaszámlálás módszerével fogyókúrázom, így iszom tejet, de minimálisat. Általában naponta csak fél decit a kávéba...

2013. jan. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Komoly.

Én is nagyon tejfüggő voltam, napont simán megittam 1 litert is, de ha belegondolsz az kb 500kcal. Ha fogyni akarsz ez egyáltalán nem fér bele.

Kb 1 hét után megszoktam, teljesen elhagytam. (sikeresen le is fogytam)

2013. jan. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
max 1dl-t igyál egy nap .több nem igazán ajánlott
2013. jan. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

valamelyik írja,hogy 1 liter tej az 500 kalória,

ez az 500 ,miért nem fér bele abba a 2000-be, amit fogyózás alatt úgy is megeszünk ?

2013. jan. 7. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A tejben növekedési hormonok vannak.Ha úgy akarsz fogyni hogy közben ezt iszod az olyan mintha úgy akarnád megtanítani a gyerekeidnek a gravitáció törvényét hogy kidobod őket a 4.-ről.
2013. jan. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fogyózás alatt 2000 kalória? :D

Ez vicc, ugye? :)

2013. jan. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én jelenleg annyival fogyok, csak úgy megjegyzésképpen.Ki akar anorexiás lenni?A legjobb diéta ha megeszed a súlytartásod és arra még mozogsz, nem fogsz izmot veszíteni.Persze ma már mindenkinek azonnali eredmény kell mindegy milyen áron. :)
2013. jan. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezért kell ésszel diétázni, hogy ne izomból fogyjon az ember.
2013. jan. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezért kéne a vércukrot egyenletesen tartó ételekkel fogyni.. egyrészt nem lenne senki cukorbeteg, másrészt nem csak 30 éves korban, de 80 éves korban is működik. A kalória kontroll sz.ar kaják mellett (mint a tej) nem feltétlen működik.


Írták: A tej növekedési faktorokat tartalmaz, a borjak hízását segítő táplálék. Ültessük már át ezt az emberre, már ha van valaki elég eszelős hozzá hogy megegye/igya.

2013. jan. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Senki sem a napi egy bögre tejtől hízott meg. Gondolom te sem. Én minden nap iszok tejet, ettől függetlenül csökken a súlyom. Persze mértéktelenül vedelve szinte minden hizlal.
2013. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!