Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szoptatás alatt milyen étrend...

Szoptatás alatt milyen étrend javasolt, nem fogyóznék, csak üres kalóriákat nem akarok?

Figyelt kérdés
császároztak, másodszorra,így csak a 6hét letelte után enged a doki mozogni.Rengeteget szoptatok, állandóan korog a gyomrom.Mit/mikor egyek,h ne menjen a tej rovására,de ne is hízzak? Köszi
2011. nov. 10. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, szinte mindig éhes vagyok, szopiztatás után. Én egészségesen táplálkozok, inkább arra figyelek, hogy jó minőségűeket egyek és hogy mikor-mit eszek. Pl este 8kor nem eszek csokit...ilyenek. Nem hízok, nem is fogyok.

De nekem azt mondták, hogy amíg szoptat az anyuka addig raktároz, és mihelyt abbahagyja, már nem lesz olyan éhes és visszafogy

2011. nov. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tipikus üres kalória: cukor, fehérlisztes termékek -ezeket mellőzd és mellőzd a tejet és joghurtot is. A pehelyfélék (kukorica, rízs..stb) szintén nem jók.

Különösebben nem kell változtatnod, figyelj a változatosságra. Gyümölcs, zöldség (ne agyon főzve), barnarízs, pulykahús, (a borsot és erős sózást kerüld)

Krémlevesek (sütőtök, saláta, vagy éppen brokkoli) nagyon finik és táplálóak, hidegen is kitűnő (főként növényi tejszínnel készítve). Egész nap rájárhatsz...

2011. nov. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. nov. 10. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!