Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 100% Whey Protein vagy Power...

100% Whey Protein vagy Power Pro? Előbbinél egy 2.35 kg-os kiszerelés kb 14 ezer ft, utóbbinál egy 4 kg-os kiszerelés 12 ezer ft. Nah de minőségileg melyiket érdemesebb megvennem? Ár/mennyiség/minőség alapján döntsek? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
protein
2013. jan. 9. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt mondják, a tejsavó jobb, a szója meg kifejezetten rossz, ellenben mégis sokan vesznek szójásat. De sikerült megtalálnod a legdrágább variációkat, ugyanis a scitec tejsavójának ára vicc, híresebb amcsi gyártóktól is kapsz jobbat 4-5 ezerrel olcsóbban, a Power Protein meg ugyanaz, mint a Power Pro, csak az is 2ezerrel olcsóbb.

De mutatok jobbat:

[link]

2013. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot! :) És te ezek közül használod valamelyiket? Ha igen,milyen eredménnyel?
2013. jan. 10. 11:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Tegnap vettem egy ötkilós WPC80at meg egy kiló kreatin-monohidrátot. Kaptam számlát is, nem kell félni :D [és még a tanúsítvány is megnézhető] A sportrovatban több ember is van, aki használja ezeket, és meg vannak elégedve. Az ár pedig fenomenális. De ez csak fehérje, egyszerű tápanyag, és igazából nincs sok különbség a termékek közt (szerintem, főleg hobbiszinten), csak legyen meg az elegendő tápanyag az étrenddel, és okés. Ez erre tökéletesen megfelel.
2013. jan. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!