Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A minőség fontosabb, mint a...

Inuaki kérdése:

A minőség fontosabb, mint a mennyiség! Mit gondolsz?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 16:13
1 2 3
 1/21 dirtboy ***** válasza:
miről van szó?
2012. máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Zakathol ***** válasza:
Ha pisálok, engem nem érdekel a minősége.
2012. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

hát lássuk csak, azt hittem egyértelmű a dolog: sport,mozgás kategória, azon belül, egyéb kérdések...

természetesen arra gondoltam, hogy jobb ha van 2 kecskéd aki minden reggel sok tejet ad, mint 10 sertésinfluenzában szenvedő sovány dög, amelyek tejet sem képesek termelni..

AZ IZOMRÓL VAN SZÓ.... azt hittem, hogy érthető...

2012. máj. 13. 16:22
 4/21 anonim ***** válasza:
Tényleg jó lenne megtudni miről van szó. Kaja, izom, nők? :)
2012. máj. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

na mind1, nem pontozlak le titeket, csak írjatok értelmes gondolatokat :D


am a 2. válaszoló jó volt xd

2012. máj. 13. 16:23
 6/21 A kérdező kommentje:
monteznek már egy kis esze is van :D sport, mozgás ->egyéb kérdések... Nők kilőve, kaja kilőve, maradt az izom.. ami még valahogy kapcsolódik ide...
2012. máj. 13. 16:24
 7/21 anonim ***** válasza:

Ja, izom, ok.

Szóval kell mindkettő. Tegnap voltam egy testépítő versenyen (néző:) ) és ott aztán hiába mesélte volna valaki a bíráknak, hogy: de minőségi az izom, de csak 60 kg vagyok, nem sokra ment volna vele. Éppúgy ha zsíros lett volna, akkor a tömeg sem ért volna magában semmit. Mindkettő kell.:)

2012. máj. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 dirtboy ***** válasza:

egyáltalán nem egyértelmű a kérdés.



nem vágom hogy milyen a minőségtelen izom.

az izom az izom nem más.

tudsz nekem képet mutatni olyan emberről aki nem minőségi izommal rendelkezik hanem minősíthetetlennel vagy minőségtelen vagy hogy kell mondai izommal?

2012. máj. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Gondolkodóba ejtettél a vázizomzatomat le kéne cseréljem szívizomzatra, mert jobbak a tulajdonságai.
2012. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nyilván én sem maga az izomra gondoltam, hogy az lehet más, a minőségnél annak zsírmentességére gondoltam.:)
2012. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!