Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék szépen fokozatos...

Hogyan tudnék szépen fokozatosat 30 kg-ot fogyni, úgy hogy lehetőleg ne szedjem vissza?

Figyelt kérdés
17 éves leszek, 165 cm és 90 kg vagyok. Nem nézek ki 90 kg-nak, de nagyon szeretnék 60 kg-ra lefogyni. Mind esztétikai és egészségügyi okokból. Csak is szénsavmentes ásványvizet iszok egy ideje, néha napján tejet. Nem nasizok, gyümölcsöt eszek helyette. Nagyon ellustultam, de tudom minimum heti 2-3x1 órát kellene mozognom. Napi 1 óra séta elég lehet? Nagyon szeretnék csinos lány lenni, kérhetném a segítségeteket? :/
2013. febr. 5. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezdetnek jó lesz a napi 1 óra séta. Én a következőt javaslom:

(1) Holnaptól kezdd el a napi 1 óra sétát.

(2) Próbálj ki egy csomó sportot: úszás, kerékpározás, futás (óvatosan), tollas, frizbizés (frizbivel lehet szuper csapatjátékot játszani, szerintem nagyon jó), kosarazás, mindent, amit meg tudsz oldani. Nyilván a csapat- vagy páros sportokhoz kell csapat vagy pár, ha nincs, akkor maradnak az egyéni sportok.

(3) Ha megtaláltad a kedvenced, akkor a gyaloglás helyett végezd azt rendszeresen. Ha megunod, térj vissza a 2. lépésre.

2013. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze magadhoz alakíthatod ezt a tervet, azért írtam le, mert én valahogy így csinálnám.
2013. febr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. febr. 5. 21:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok kitartast kivanok neked.

A lustasagot add fel :) En javaslom hogy egy heten legalabb 4x mozogj aktivabban. Kajara se art odafigyelni. Amit irsz, az eleg jo, de azert ugyelj arra hogy ehezni se ehezz. Ha koplalassal fogysz le, sokkal tobb jon vissza kesobb.

Remelem felnezel neha es megirod, hogy haladsz :)

2013. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :))
2013. febr. 5. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!