Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan vegyem rá magam, hogy...

Hogyan vegyem rá magam, hogy többet egyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és nagyon jó alakom van és járok is kondizni de szeretnék hízni 5kg-ot de annyira nehéz mert nem szeretek egyedül enni ilyenkor lusta vagyok magamnak kaját csinálni, akkor jobban van étvágyam is ha a barátommal eszek vagy anya csinál kaját tudom ez dedós de ismer és tudja hogy inkább nem eszek ha nekem kell csinálni és csinál nekem valamit bár általában rám szól,hogy csináld meg magadnak ,egyébként ha a barátommal vagyok akkor szívesebben is csinálok kaját mert ő az egyetlen amitől boldog vagyok :( Ha béres cseppet szedek attól elvileg nő az étvágy szóval azt szeretném szedni és napi 5ször kellene ennem de azt nagyon nehéz betartani.
2013. febr. 10. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolj a celra, es akkor sikerulni fog!

Amugy hany kg vagy? Es lany?

2013. febr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is ezzel küszködök mostanában. Hízni szeretnék de nem tudok hízni, sőt még fogyok is..-.- De 1 héttel ezelőtt rájöttem a megoldásra. Azóta híztam 3 kg-ot. Eszek amennyit bírok. Utána pihenek egy kicsit. Ha már nincs hányingerem, ha rágondolok a kajára, akkor megint eszek. És evés közben keveset iszok(több helyet foglal, jobban telít és kevesebb sokkal a tápanyagértéke). Nekem bevált:)
2013. febr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
171-2 cm vagyok(régen mértem) és 50-52 ez ilyen változó nálam szeretnék 55 kg lenni és lány vagyok.
2013. febr. 10. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!