Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék kb.15 kilót...

Hízni szeretnék kb.15 kilót (vagy többet) minél hamarabb. Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Hízni szeretnék, mert nagyon vékony vagyok. Még akár 5 kiló plusznak is örülnék. Bármilyen módon (van pénzem kondira is meg stb)de nemtudom hogy kezdej neki. EGÉSZSÉGESEN szeretném, szóval nemaz, hogy 10 óra után zabáljak szénhidrátot. De nemtudom hogy kezdjek neki. Van valami étrend vagy vitamin vagy ilyesmi? esetleg van aki hasonló cipőben jár? Ja, és nemhiszem hogy gének, mert sem a szüleim, sem a tesóm nem vékony :D

2013. febr. 12. 18:51
 1/7 anonim válasza:
Járj el rendszeresen sportolni! És akkor nem hízni, hanem erősödni fogsz!:) De azért 15 kg-ot nem lehet olyan nagyon hirtelen felszedni.
2013. febr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de azzal nem lehet hogy nem híznék? én szeretném ha lenne rajtam felesleg/háj :D lehet hogy ez valakinek furcsa de soványnak sem jó lenni. vagy konditeremben a kardio?az jó lenne nem?
2013. febr. 12. 19:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi értelme lenne, ha elzsírosítod a tested?

Nincs rá szükség. Izmot kell építeni, az pedig edzéssel és tömegnövelő étrenddel megy, máshogy nem. Ha elkezdesz cukrot zabálni, csak zsírosodni fogsz, nem leszel erősebb és jobban sem fogsz kinézni. Valszeg most is elég zsíros vagy, a zsigeri zsírok általában a vékony embereknél gyakrabban jelentkeznek. Izom kell, nem zsír.

2013. febr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 buzás mihály jános válasza:
MEGOLDHATÓ, DE PÁR DOLGOT KELLENE TUDNI. HA VAN skyped akkor beszéljünk ott. az enyém bumi 0929 hívj. hívhatsz mobilon is 06202656062 szia
2013. febr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
de ha egészségesen szeretnéd, akkor hogy jön szóba a háj?:) Az izomtól megerősödnél, és több kiló is lennél,mert az izom több kiló mint a háj..
2013. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

mert azt szeretném ha lenne alakom és nemcsak ennyi |


egy előző kérdésnél pedig azt írták, hogy zsírból kell izmot építeni(bár ez nem tudom, hogy igaz volt-e )

2013. febr. 13. 18:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Zsírból soha nem lesz izomszövet, ez baromság.
2013. febr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!