Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Naponta kb.60 percet mozgok...

Naponta kb.60 percet mozgok (teniszezek és futok) ennek ellenére kövérnek látom magam.57 kg és 176 cm vagyok. Gyűlölöm a testem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ami a táplálkozásomat illeti, vegetariánus vagyok és nem szeretem az édességeket. Sok tejet és aszalt gyümölcsöt eszem és az edzések miatt fehérjeshake-et kell innom (edzőm javaslata). Hogyan lehetnék elégedett a testemmel? 17/N

2013. febr. 14. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akarsz fogyni? Van egy olyan tuti tippem amire sose godolnál! NE EGYÉL KENYERET. Ennyi az egész. 8 évig küzsködtem emésztési problémákkal és melankóliával kipróbáltam mindent amit el tudsz képzelni. Miota nem eszek kenyeret 2 hét alatt beállt az ideális testsúlyom és kb 4- szer energetikusabbnak érzem magam! Sose gondoltam volna. Sok sikert!
2013. febr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ja és a tej.. azt is hanygolnám helyedben. Semmi szükség

egy másik emlős állat tejére, az egész tej=egyenlő egészség egy kitalált legenda. Próbáld ki hogy elhagyod, megéri.

2013. febr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elégedett csak úgy lehetsz,ha egyszerűen elfogadod,és szereted magad.Ne legyél ilyen szigorú magadhoz,jó ez így neked? 57 kg 176 cm-hez,az biztos,hogy nem kövér.és a napi 60 perc pedig túl sok,ne hajszold magad ennyire.Minden másnap 30 perc elég lenne,ahhoz,hogy jól nézz ki,és fitt legyél.
2013. febr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dieta ***** válasza:
Nem tudom milyen torz tükörben nézed magad , ma már van ahol nem léphet kifutóra az a manöken akinek a BMI értéke nem éri el a 18,5-öt . A tiéd 18,4.Nézd reálisan magad és örülj ha ezt a súlyt erőfeszítés nélkül tudod tartani.
2013. febr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehetsz elégedetlen, de akkor se gyűlöld a tested, mert ez még nem ok rá. Nekem nagyon sok problémám van, ami rontja a külsőmet, de ezek miatt inkább csak visszahúzódóbb vagyok. Amúgy volt barátnőm 60kg 176cm körül volt, és tökéletes volt. Kíváncsi lennék az alakodra, de abban biztos vagyok, hogy neked nem kell fogynod.

Őszintén szólva nem akarok táplálkozási tippeket adni, mert, neked nem lenne előnyös a fogyás.


Viszont ha túl alacsonynak érzed a testsúlyod, akkor meg csak gyúrjá vazze! :)

2013. febr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyűlölöd a tested: fura mentális állapot, beszélhetnél erről szakértővel..


Vega vagy, tejet iszol és fehérje shéket: a fehérje az milyen fehérje? Ha szója, akkor nagyon, nagyon rosszul eszel. Ha tejsavó: akkor is, de legalább nem vagy igazi vega (csak névleg).


Hús, zöldség, hús, zöldség és egy kis zöldség.. gyümölcs, és zöldség, és hús... ha már embernek születtél, ennyit adj meg a testednek, legalábbis ha egészséget akarsz.

Nem eszel húst - nem eszel halat, nem jutsz omega3 zsírsavhoz (legfeljebb növényekből, felejtős) és egészséges pszichét vársz? Ne várj.


1. (azaz 2.) válaszoló nagyon fontos dologra tapintott rá. Miért nem képes ezt az emberek többsége is észrevenni..

2013. febr. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan lehetnék elégedett a testemmel? "

Ez nem egy táplálkozás témájú kérdés. Ez mentális dolog. Az, hogy kövérnek látod magad az adott súllyal egyértelműen sétült önképre utal. Szerintem csak úgy általában utálod magad (valamilyen kimondott, vagy kimondatlan okból), és ez az öngyűlölet a testképed ellen irányul. Ez nem lesz jobb bármilyen étrendtől, aki ezt állítja, az hülye. Magadban kell megtalálnod a lelki békéd, nem várhatod kívülről... hidd el, nem a kaján múlik.


@TaplalkozasHarcmuves:

"nem vagy igazi vega (csak névleg)"

Aki nem tudja, hogy mi a különbség a vegetariánus es a vegán étrend között, az nem valami hiteles információ forrás táplálkozástan területén. Bár, mit várhat az ember valakitől, aki szerint a zsírból az ember képes szénhidrátot előállítani (mely állítását egy olyan wikipédia szócikkel támasztja alá, amiben pont azt írják, hogy nincs bizonyíték arra, hogy ez megtörténne :-).

2013. febr. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!