Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehetne hízni? Gyógysze...

Hogyan lehetne hízni? Gyógyszer, étrend-kiegészítő vagy valamit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 15:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

zsíroskenyér tepertővel, szalonnával.

Bocs a viccért. Igazából nem tudom. Manapság minden csak a fogyásról szól. De tényleg, mi van azokkal, akik hízni akarnak??? Jó kérdés!

2009. szept. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Béres csepp + C-vitamin.
2009. szept. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Igen, a vitaminok hatására könnyebb hízni. Egy időben én is kezdtem szedni egy összetett vitamin csomagot, és 2 hét alatt felcsúszott kb. 2 kiló. Már úgy is túlsúlyos voltam, ezért abbahagytam.

31F

2009. szept. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Főként az olyan készítmények, amelyek sok B-vitamint tartalmaznak, étvágyat csinálnak. Ez még nem jelenti azt, hogy hízni is fogsz, ha amúgy az étvágyaddal nincs gond. Az sem jó, ha teletömöd magad zsíros dolgokkal, mert nem zsírosodni szeretnél, hanem gyarapodni, gondolom. Inkább a fehérjében gazdag táplálkozást javasolnám olyan táplálékkiegészítőkkel, mint Zehntonic, Mega B-Complex.
2009. szept. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Béres csepp. Nekem olyan étvágyam lett tőle, hogy csak 2 hónapig kellett szednem. Híztam is tőle amennyit akartam (azt hiszem, olyan 4 kg-ot).
2009. szept. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Nekem a pépes kaja segített. Mire ugyanis pépesítesz valamit, egy csomó plusz kalóriát beleteszel amit máskor nem.Pl tej, majonéz, tejföl, stb
2009. szept. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Én is szeretnék hízni,de én kb 8 kilót szeretnék felszedni,mivel a fogorvoshoz járás(4 hónap) kicsit megviselt..A Béres csepp tényleg segít?
2009. szept. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, a Béres csepp + C-vitamin beválik (nekem is segített). Ez kimondottan roboráló készítmény, tehát direkt arra van, hogy hízlaljon. Nagyon beteg, legyengült (pl. daganatos) emberekkel is ezt szedetik.
2009. szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Kezdj el szerintem szedni Probiotikumot és Omega 3-6-9 zsírsavat.A probiotikum tartalmaz tömegnövelő szereket(mikrokristályos cellulóz,szorbit).Én is nemrég kezdtem el mert nekem is híznom kellene rendesen.16 éves fiú vagyok 174cm és 50kg.Nyáron még 57 voltam csak sajnos Crohn-beteg lettem és elkezdtem fogyni mert ez felszívódási zavarral is jár.Javaslom még a MODULEN tápszert amelyben minden vitamin(A,D,E,K,B1,B2,B6,B12,C,Niacin,Pantoténsav,Biotin,Folsav)megtalálható,valamint tele van ásványi anyagokkal is.Van benne még tejzsír,növényi olajok,szénhidrátok.Én sajnos pl. nem ehetek zsíros dolgokat és rostszegényen kell étkeznem.Úgyhogy ha valaki tudni adni hízási tippet azt megköszönném.Neked meg sok sikert a hízáshoz.
2009. dec. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
A Béres csepp a tuti. Olvastam hogy 40 kg felett napi 3*20 csepp, ha orvos javasolja akkor nem haladhatja meg a napi 120 cseppet. Győzd fizetni...:)Azt nem tudom hogy mikor kell bevenni.
2011. márc. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!