Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért hízhattam meg és mit...

Miért hízhattam meg és mit tegyek, hogy lefogyjak? 22/L

Figyelt kérdés
Fél éve leszoktam a cigiről, akkor rágcsáltam, de már abbahagytam. 5 kilót szedtem fel. Semmit nem változott az étkezésem. Nem szeretnék különféle fogyasztószerekkel élni. Mit tegyek, hogy megszabaduljak olyan 3-4 kilótól? Szívritmuszavarom van, a kardio edzések kilőve.
2013. febr. 17. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én mikor kb. 5 kg tól akartam megszabadulni, akkor csináltam 1 hetet, hogy csak salátát ettem, ebédre csirke hús volt hozzá, és sokat ittam. Aztán a következő 3 hétben mindent ettem, de keveset. Csak fél zsömle, csak 1 tojásos rántotta, vacsorára csak saláta, vagy nem is vacsiztam. Szóval keveset ettem. Megnéztem mennyit ennék amúgy és azt elfeleztem. Mai napig tartom a súlyom, és naponta mérem, ha picit több akkor 2-3 napig vissza fogom magam.
2013. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, de valahogy a koplalást természetellenesnek tartom. Nem jön így vissza később?
2013. febr. 17. 21:04
 3/13 anonim ***** válasza:
1: Nem vagyok sportos, nem vagyok a fogyókúra híve. Imádom a tésztát, imádom a kenyeret, időnként egy fél disznót is megeszek. De ha éppen nincs disznó ölés akkor egy egy étkezésre lehet nagyon finom salátákat készíteni. Az 5 kg amit felszedtem 1 hónap alatt így ment le, hogy mindent ettem, de kevesebbet. Amióta nem fogyózok azóta is rendszeresem mérem a súlyom és ha picit elindul fel felé akkor picit kevesebbet eszek. Egyáltalán nem megterhelő, nem vagyok éhes. A férjem pl. úgy adott le pár kg-ot, hogy minden ételt 30x megrágott. (könnyebb a szervezetnek feldolgozni, és 20 perc mire teli gyomor szól az agynak, hogy jól lakott)
2013. febr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazad van, de annyira nehéz elkezdeni! Pedig csak nyavalyás 5 kilóról van szó.
2013. febr. 17. 21:15
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért nem olyan nehéz. Az a baj, hogy ami most 5kg, az egy hónap múlva 7kg lesz és így tovább. Most eladod ezt az 5 kg és utána megleped magad egy új nadrággal. Vagy találj ki valami jutalmat magadnak!
2013. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Minőségi ételek mellett nem hízol el, viszont az átlagos magyar kaják mellett.. idővel igen.


Nem lehet kenyereken, tésztákon, tejtermékeken élni, valószínűleg csak ennyit tapasztalsz magadon :(


Nem fogyózni kell, meg diétázni hanem elfogadni hogy nem szabad terhelni a testünket bizonyos kajának titulált termékekkel, mert egy katasztrófa amit hosszú távon okoznak nekünk.

2013. febr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi! de akkor mit egyek, ha ezeket ne?
2013. febr. 17. 22:10
 8/13 anonim ***** válasza:

Próbálj meg pár hétig zöldségekből, húsból készült ételeket enni (ennyi idő alatt látni fogod, hogy ez nem ördögtől való dolog, és mennyivel jobban vagy már rövid idő alatt is).


A kukorica, krumpli érdekes zöldségek, ezek igen magas keményítő tartalommal bírnak, kivételek mert nem szerencsés választások - számos oknál fogva. Zöldségek közül még a hüvelyes zöldségek hasonló kategóriát képviselnek.


De a saláták, káposzták, paradicsom-paprika, hagyma, retek, cékla, répa, karaláb, zeller, sóska, spenót és ami még hirtelen eszembe jut.. csicsóka, paszternák (krumpli helyettesítők) mind szuper jók párolva, nyersen.. aki ahogy szereti. A sok zöldség emészthetőbb, kevésbé puffaszt ha pároljuk őket zsiradékon, hagymán, fokhagymán, csípős fűszerekkel. Csak egy tanács. Húsokat nyilván jobban ismerjük, sülve párolva füstölve, vagy ínyenceknek akár nyersen (tatár) fogyaszthatók.. tojás, a tojás nem hús, de lényegében ugyan olyan.

2013. febr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 mpecsa ***** válasza:

Szívritmuszavar, kardio kilőve ?

Ezt tárgyald meg egy kardiológussal, nem mindegyik ellenjavallja az edzést.

2013. febr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nem kardiózhatsz, akkor aerob eddzést csinálj :)Olvass utánna, mi a különbség köztük, tudod, Google a barátunk :)
2013. febr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!