Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Emésztési probléma, vagy csak...

Emésztési probléma, vagy csak a kamaszkor velejárója? ) Többi lent! )

Figyelt kérdés
Az van,hogy reggel kb. 6-30 kor megyek el nagy wcre.utánna kb. 20 perc múlva iszok egy szinte gyűszűnyi kakaót,mégis,van,hogy már a suliban,az órák előtt újra kell nagy wcznem.ez olyankor is megtörténik,mikor este 6 ig folyamatosan óráim vannak,és nem tudok elmenni haza.a suliban meg senki sem szeret kakilni.szóval,ma pl. negyed háromkor értem haza,mégis majdnem becsúszott.ez már egy pár hónapja így megy,és attól félek,hogy egyszer eleresztek egy madárkát,vagy egy egész csomagot,akkor az eléggé gáz lesz.14 évesen besz*rni eléggé gáz.Ezzel a többi oszt. társam is így van,vagy csak egyedi probléma?

2013. febr. 18. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak, akiket az éhgyomorral fogyasztott meleg kávé vagy kakaó meghajt. Én is ilyen vagyok. Plusz nálam amúgy is felgyorsul az anyagcsere, ha busszal kell valahová időre mennem. Kicsit túlstresszelem magam, hogy le ne késsem a buszt, ne legyenek sokan, időbe odaérjek, stb.

Ha rám hallgatsz, elhagyod a reggeli kakaót vagy úgy iszod meg, hogy mellette valami mást is reggelizel. Kenyeret, kiflit vagy valamit.

Hozzáteszem, már rég kinőttem a kamaszkorból, szóval ez nem feltétlen annak a velejárója.

2013. febr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmi köze a kamasz korhoz.

Én is kétszer szoktam menni reggel, persze lehet emésztési gond is, esetleg laktóz, vagy liszt érzékenység. Menj el a háziorvoshoz, ki kell vizsgáltatni.

2013. febr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az, hog ykétszer elmész, alapvetően lehet normális, de a tej miatt laktózérzékenység is.


Viszont az nem egészséges, hogy 14 évesen nem akarsz iksolában wc-zni. Análisan fixált személyiség lehetsz (értsd: ebből a szempontból nem haladod meg a 6 éves fejlettségi szintet), ezen változtatni kéne. A wc az wc, akár otthon van, akár másutt. Ha kell, akkor tessék használni!

2013. febr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én megértem, hogy nem akarja használni. Utána nem lehet megmosakodni, nem kellemes szaros seggel lenni egész nap.

Meg bebüdösíteni sem illik a wc-t.

2013. febr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A wc arra való, hogy belemenjen az anyag. Ablakot lehet nyitni. Ez nem illendőség kérdése. Az osztálytermet telef...ngani vagy a gatyába kakilni illetlenség, a wc-ben elvégezni a dolgunkat normális, természetes.


A mosdásra ma már remek bőrbarát nedves törlőkendők vannak, ez sem kifogás. Az, hogy nem szeretjük a nyilvános/iskolai/munkahelyi wc-t használni, egy dolog, nem szeretni kell. De az abnormális, hogy már majd' összecsinálja magát, és nem megy el.

2013. febr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!