Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Barmit eszek utana faj a...

Barmit eszek utana faj a hasam es megy is. Mi a bajom?

Figyelt kérdés
Mar enni felek!:S Mi a bajom?Milyen dokihoz menjek?A csaladorvoshoz nem megyek mert az nem vesz komolyan semmit.Ha mondom hogy faj a fejem akor azt mondja hogy elmulik.Szoval szerintetek mit csinaljak?12 eves vagyok
2008. jún. 7. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek. Ha hasmenésed is van, hamarosan úgyis olyan legyengült állapotba kerülsz, hogy ha nem szólsz, akkor is észreveszik, hogy nem vagy rendben. :( Nem érdemes sokáig várni, irány a háziorvos, aki majd továbbküld. Menj valamelyik szülőddel, hogy komolyan vegyen.
2008. jún. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem akkor szokott ilyen lenni evés után, ha előtte napokig nagyon keveset vagy szinte semmit nem eszek. Eszel rendesen, rendszeresen, közel azonos időben?

Én is azt tanácsolom, hogy legelőször is szólj a szüleidnek és nem ártana egy kivizsgálás.

2008. jún. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia,a hét éves kislányomnál ugyan ez volt tavaj és kiderült hogy tejcukórérzékeny.Szerintem a háziorvosodtól kérj egy beutalót a gasztroenterológiára.
2008. jún. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a tünetek utalhatnak lisztérzékenységre is , szólj a szüleidnek és menjetek el kivizsgálásra !
2008. jún. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen hogy valaszoltatok!
2008. jún. 8. 08:35
 6/7 anonim válasza:
Az általad leírt tünetek több tényezőre is utalhatnak,ezért feltétlenül menj el gastroenterológus szakorvoshoz,aki egy labor és Uh vizsgálattal már is többett fog mondani!Nagyon fontos,hogy hogyha fogyást is észlelsz minnél hamarbb keresd fel az orvost!
2008. jún. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fazakas Sandor válasza:
Az előttem hozásszólókkal egyet értve kiegészítem a megjegyzéseket, hogy, ha 12 éves vagy, akkor a suli is eléggé stresszes és alapjában a stressz, a magas igénybevétel, a megfelelni akarás és a vizsgázások mind fokozott hasmenés tényezők. A pszichológus és életmód-tanácsadó tud segíteni. A családorvosok általában nem diákorvosok.
2013. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!