Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Segítség! Mit tegyek? Most...

Segítség! Mit tegyek? Most faltam be a fél családi menüt!

Figyelt kérdés

Az előbb óriási faláshoram jött rám!!!

Megettem 7 mákos rétest és egy adag spagettit! Úristen, így leírva még rosszabb... Viszont ha hazaérnek anyáék egyből észreveszik, hogy a konyhaszekrényről az egyik sor nem rég sült rétes eltűnt.. Mit fognak gondolni??

Ma még csak egy húslevest ettem és 2 korpás kekszet. Már 11. napja 300 kcal alatti a napi táplálékbevitelem, végre fogytam is. De szerintem anya azért sütött mákosat, mert látja, hogy nem eszek sokat és tudja, hogy a mák a gyengém. Mit csináljak?? Most vettem be 2 hashajtót, mert hányni nem hányhatok, rajtam kívül még van itthon valaki.



2013. márc. 2. 16:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%

háttehülyevagy...

kezdjük a végén.. a hashajtóval csak a wchez kötöd magad, gratulálok..

a falási roham érthető, elvégre 300 kcal alatti bevitelt maximum kórházi ellenőrzés alatt szoktak csinálni a 300 kg-os debelláknak

amit fogytál, azt valószínűleg az izomzatod sorvadásával érted el, mert koplalás esetén a szervezet az izmokat kezdi el lebontani, nem a zsírt


és hogy mit csinálj? mondd meg anyudnak, hogy finom volt a rétes, csinálhatna máskor is ilyet, mert meg fogsz éhezni, és kell majd a táplálék, ha majd eljársz futni, hogy fogyhass... és hogy fosol a rétesére....:D

2013. márc. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

a koplalás alatt ittam proteinturmixot és edzettem, hogy lehetőleg ne izomból veszítsek legtöbbet

de most nagyon bekattantam, ennyire még sosem tettem :(

2013. márc. 2. 16:38
 3/17 anonim ***** válasza:

milyen magas vagy, hány kg és egyáltalán milyen nemű?:D


amúgy meg ha befejezed a koplalást, esélyes, hogy visszahízod... a legjobb fogyókúra, ha napi 5x relatíve kielégítően eszel, és mellette edzel és annyi.. ez még hatásos is, és ha nem vagy lusta, még jó is.. csak nem olyan gyors és látványos, de hát ne az legyen a cél..

2013. márc. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
180 cm magas vagyok, lány és reggel még kerek 59 kiló voltam, de holnapra már tuti 63 leszek ezek után.......
2013. márc. 2. 16:45
 5/17 anonim ***** válasza:

attyaég, mi a fenét akarsz?:D 18.2 a testtömegindexed... 18 alatt kóros soványságról beszélünk..:D

azthiszem evés és önértékelési zavaraid vannak, ez pszichológusi munka...


egyél normálisan, és folytasd az edzést mellette... tökéletes tested lesz:) (valószínűleg már így is elég jó, de na:D)

ha nem lennél magasabb nálam, akár élőben is megnézném;):D

2013. márc. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?:D
2013. márc. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

köszönöm utolsó! igazából nincs rossz alakom, csak nem bírom elfogadni a magasságom.. mindig nagynak érzem magam miatta

de alapból vékony vagyok, nem olyan kevés az az 59, még mehetne lejjebb


de mit mondjak anyának, ha hazaérnek?? tényleg megettem egy egész sor rétest! sőt azóta még 1 szelet csokit is... amolyan már úgyis mindegy nekem alapon

menten szétreped a gyomrom, úgy érzem mindjárt elájulok!

nagyon sokat híztam most ettől? a szervezetem egyből elraktározza?

ha holnaptól visszatérek az étrendemhez, akkor 1-2 nap alatt tökéletesen visszaáll a súlyom, ugye?

2013. márc. 2. 16:53
 8/17 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok
2013. márc. 2. 16:54
 9/17 anonim ***** válasza:

no, azért most hagyd abba mára:D

őő volt benne anyag, de azért ne ess pánikba, nem olyan gáz, nem megy a hízás sem egyik napról a másikra:)


a koplalásban az a rossz, hogy az emberek azt hiszik, hogy akkor jól lefogynak és annyi... pedig ha a felkelés utáni 1 órában nem eszel semmit, a szervezed átáll "túlélő" üzemmódra, és bármit, amit később beviszel nagy mértékben fog elraktározódni

ismertem egy csajt, néha evett valami párolt zöldséget, de volt olyan nap, hogy kimaradt az evés.. nem tudom honnan szedte az energiát, de hogy nem evett szinte semmit, az ziher.. olyan húsos volt, mintha erősen jól lett volna táplálva... szóval érted:D


hogy mit mondj anyádéknak? hát... hogy finom volt:D nagyon nem tudsz csinálni semmit, és az evés a legjobb, amit az étellel tehetsz:D

ne menjen lejjebb az 59, magas vagy hozzá... a barátnőm 20 centivel alacsonyabb, és ő 58... és egyáltalán nem kövér, bár combban azért van neki anyag:D


most amit tehetsz, az az, hogy ledőlsz pihenni:D ha elkezdesz mozogni, hogy ledolgozd, akkor az emésztésre szánt vér kimegy a gyomrodból az izmokhoz, és tovább marad a kaja a gyomrodban, több szívódik fel, meg amúgy is jobban terhel

aztán holnap kelj fel, reggelizz normálisan (mondjuk 2 ilyen mákosizét), aztán délben ebédelj, 4kor dobj be egy almát meg egy joghurtot, aztán 6kor valami pirítóst aztán annyi:D ez szerintem korrekt menü, csak figyelj arra, hogy ne ragadtasd el magad:D


a náci haláltáborokból hazatérő rabok igen nagy része halt meg úgy, hogy a sok hónapos koplalás után otthon bőséges kamra fogadta őket.. és a legyengült szervezetük nem bírta el a sok tápláló, laktató kaját, és ebbe haltak bele:S azért elég hülyeség az ilyesmi, ha már egyszer hazatért, nem?:D esetleg egy tartalmas húsleves mehet, de ez a sok kaja, pláne rétes, persze hogy megfeküdte a gyomrod:D


szóval ne légy hülye:)

2013. márc. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Bocs, de te konkrétan beteg vagy. Fordulj szakorvoshoz, mielőtt kárt teszel magadban!!!
2013. márc. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!