Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vacsira túrót terveztem, nem...

Vacsira túrót terveztem, nem tudok belőle többet enni mégis éhes vagyok (? )

Figyelt kérdés

Szerintetek mért van ez? A tojást már nagyon meguntam eddig azt szoktam enni vagy zabkását de néha azután is éhes maradok mikor nem tudok abból se enni már.

Reggelire tk kenyeret eszek sonkával tízórai joghurt jóreggelttel ebéd máj rizzsel. Valami mást kéne ennem vacsira? Általában a túrót szokták javasolni


2012. szept. 13. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a túrót egy teáskanálka tejföllel kikavarod, hozzá eszel cikkekre vágott paradicsomot és felszelt uborkát. Ezt persze előre kistányérra ízlésesen, és akkor egy falat ebből, egy falatka abból stb. Utána egy tányéron ízlésesen felszelt gyümi, pl. körte cikkek, alma cikkek, egy barack 4-be, 8-ba szelve, hasonlók, esetleg egy kisebb fürt szőlő (de tényleg csak egy kicsike!). Nem hiszem, hogy ezek után éhes maradnál.


Legközelebb nem túrót, hanem a főtt tojás sárgáját kavard ki picike vajjal, ízesísd mustár, majonéz, pici só, bors. Visszatöltöd a fehérjébe, megszórod trapistával. Mellé mehet a zöldség-gyümölcs adag.


Legközelebb lehet reszelt sárgarépa citrommal, olajjal csöpögtetve, ehhez káposzta-salátát, vagy éppen még lehet a felszelt karalábot és hasonlókat lehet enni.


Ha már régóta csinálod, egyszer-egyszer beiktatnék egy kis doboz olajos halat, olaj nélkül, csak citrommal meglocsolva, és utána kizárólag csak valami paradicsom, stb. salátát, gyümölcsöt akkor nem, mert annak is van ch-tartalma.

2012. szept. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megcsömörlöttél tőle. Süss húst magadnak.:) De amúgy csinálhatod azt is, hogy különböző módokon ízesíted a túrót, egyszer sóval és hagymával, pirospaprikával, egyszer valami édesítőszerrel, pici szörppel stb...
2012. szept. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én 1 évig majdnem minden este túrót vagy rántottát ettem. Persze variáltam, pl gombás rántotta, virslis rántotta, stb

A túrót pedig nyáron mindig gyümölccsel kevertem össze, így fincsi gyümölcsös túrókrémet kaptam :)


Szóval 1 évig ilyeneket vacsiztam, aztán egyszer elhánytam magam az esti túróevés közben, a rántottának meg a szagától is rosszul vagyok. Ennyire megutáltam. Ha rántotta-szagot érzek itthon, megyek hányni... Túrót azóta sem ettem.

2012. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Talán nem kellene túlzásba vinni!

Ha valamitől megcsömörlik az ember, utána valószínű, hogy egész életükben nem fognak arra a kajára ránézni, no de nem kell megvárni míg a dolgok odáig eljutnak.

Váltani kell időben, változatosan táplálkozni. Lehet fogyózni, de nem hiszem, hogy ha néha-néha a vacsi is húsalapú fehérjéből van, és nem egyéb fehérje, hogy akkor attól összedől a világ. Vagy éppen 1-2 szem tiltott gyümölcs (=szőlő, fél babán stb.), és akkor megint csak lehet hosszabb időn keresztül szolidan vacsizni.

2012. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eddig egyszer próbáltam csak a túrót joghurttal de akkor sem jártam sok sikerrel most meg alacsony kalóriájú csoki pudinggal próbáltam de így se tudom igazán megenni. Húst meg csak akkor tudok enni vacsira ha van de már elfogyott :D Tegnap este azt ettem pitában (de azt nagyon elrontottam fuj asszem többet nem csinálok pitát :D) Annyira nem tartom a diétát hogy állandóan szigorú szabályok közé szorítsam magam inkább sporttal akarok fogyni, de azért ha nem vagyok elkenődve vagy nem volt nagyon rossz napom akkor azért tartani akarom. Bár ma elég keveset ettem
2012. szept. 13. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!