Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a proteint és milyen edzés kell hogy jól nézzek ki?

Figyelt kérdés

Szeretnék proteint venni és edzeni akarok, hogy jól nézzek ki. 16 éves, 185 cm magas és 65 kg vagyok. Hogy használjam a proteint? Neki akarok fogni az otthoni edzésnek, úgy gondoltam, hogy 3 hónap alatt felszedek némi izmot. Nagyon őrülnék ha tudnátok mondani edzéstervet.

Előre is köszönöm.



2013. márc. 9. 10:38
 1/2 Szintiszoli123 ***** válasza:

Megoszlanak a vélemények arról, hogy edzés előtt, közben vagy után. Én a következő oldalakon találtam a leg hasznosabb információkat:

[link]

www.tesztoszteron.hu

Első látásra soknak tűnhet és talán úgy gondolod, hogy egyszerőbb ilyen fórumokon segítséget kérni, de hidd el, sokkal jobban jársz, ha ezen a két oldalon elolvasol mindent. Sok ilyen oldal van még, de ezek a leg-rendszerezettebbek. A többi oldal általában ezektől "lopkodja" össze az infóit, szóval megérni nekifeküdni.

2013. márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2013. márc. 14. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!