Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészségesen szeretnék élni,...

Egészségesen szeretnék élni, Mit egyek?

Figyelt kérdés
milyen fajta kenyér (barna, rozs, gyümölcs... annyi féle van melyik a legjobb), cukor (cukorbeteg vagyok), folyadék (szinte csak ásványvizet iszok ugyan, de érdekel mit lehet még, esetleg gyümölcslén kívül még... ?) és milyen tészta (durum vagy tojásos mitől jobb egyik a másiknál?), Milyen nasit, hogyan süssek, főzzek, köszi előre is !!! Jah amúgy vékony vagyok, az sem árt ha fel tudnék szedni pár kilót

2013. márc. 10. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Tök, jó, hogy az táplálkozásod annak megfelelően szeretnéd szabályozni, hogy mit írnak neked laikus emberek, de azért kissé aggályos.

Mi lenne, ha inkább ingyenes fórumon megkérdeznéd ugyanezt agy dietetikustól (pl.: orvostodakozo.hu)?

Mielőtt egy pattanásos kamasz elkezdi neked hirdetni az igét, mert szerinte úgy helyes, aztán te meg szépen belehalsz.

2013. márc. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ennél kicsit lényegre törőbb válaszra számítottam, mert ebben semmi hasznos információ nincs, ami válasz lenne a kérdésemre... azért köszönöm
2013. márc. 10. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:
A leghasznosabb tanács benne van.
2013. márc. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia én egy könyvet ajánlok ingyenesen letölthető netről : Sárga Kapszula, amúgy érdemes betartani a benne leírtakat, nem kell természetesen mindent megvonni magadtól, de cukrosként a minőségi, kiszámolt kaja különösen jól jöhet u.i hízni is fogsz tőle:P
2013. márc. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha egészségesen szeretnél (és fogsz) élni, akkor a cukorbetegségedtől idővel el kell búcsúzz. Ha erre felkészültél.. akkor bele kell vágni.


A gabonák elkészítéstől függetlenül rossz minőségű táplálékaid, tehát ha egyszer már cukros lettél, ezt az állapotot ilyen ételekkel lehet fenntartani, tovább rontani. Viszont ha egy időre, vagy örökre elhagyod őket.. hehe, na az kellemes dolog az egész szervezetednek.


Ha húsokra és zöldségekre alapozod a táplálkozásodat, sok jóra számíthatsz (irodalom majd lejjebb) illetve az életmódba bele tartozik a mozgás, edzés is.


Értelmes edzések a Jóga, Pilates, Callanetics órák-edzések, a jól oktatott harcművészetek, de még az otthon végzett igényes erősítés is hasznos.


[link]

[link]

2013. márc. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!