Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csak 3-4 naponta nagyvécézek,...

Csak 3-4 naponta nagyvécézek, akkor is nagyon nehezen. Mért van ez?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.

ugy tudom a gyümölcsök hashajtó hatásuak, én sok gyümölcsöt eszik, de nincs hatása..

eddig nem volt ilyen problémám, mitöl lehet?

és nem fogok emiatt hizni?


2009. szept. 18. 18:59
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és nagyon sok vizet is iszok
2009. szept. 18. 19:01
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ez székrekedés, és amiatt van mert nem eszel elég rostot. Rostos gyümölcsöket de főleg zöldségeket egyél. pl jó zöldség a brokkoli. De emellett ha nem eszel alapvetően eleget, akkor ugye nincs mit kisz*rni sem, ez is lehet a gond..
2009. szept. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
igaza van az első válaszolónak! igyál tejet, és otthon facsart gyümölcsleveket, egyél levest, és sportolj is valamit, mert az is sokat segít! a kenyér, amit megeszel,teljes kiőrlésű legyen. próbáld magad rászoktatni,hogy mindig ugyanakkor menj el kakilni , pl reggel, evés előtt..(egyébként ez nekem úgy ment gyorsan,mikor egy kicsit belassultam,hogy reggel éhgyomorra ittam tejet, az meghajtott, aztán reggeliztem, ami felszívta a tejet,szóval nem lett hasmenésem). este, lefekvés előtt mondjuk 1 órával egyél 1-2 teáskanál mézet, annyi nem hízlal,viszont könnyíti az emésztést.(utána már ne egyél semmit). igyál zöldteákat,olyat,ami segít az emésztésben. remélem, segítettem!
2009. szept. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Laevolac!!!!! tuti segit!!!gyógyszertár!!!:D
2009. szept. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
előző előtti vagyok..nem kéne rögtön hashajtóznod, bár lehet,hogy tényleg először ki kéne szépen tisztítani,ami most a beleidben van, és utána elkezdeni úgy enni,ahogy írtam,hátha jobb lesz...ha nem ,akkor menj el orvoshoz, nehogy aranyered legyen
2009. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is ajánlom a Laevolac-ot, és ez NEM hashajtó, csak székletpuhító... 5-15 ml-t öntesz innivalóba és úgy kell meginni. amúgy gyógyszertárban lehet kapni ilyet, receptre asszem. amúgy menj el szerintem gastroenterológushoz, nehogy legyen vmi problémád, mert nálam is ez volt, 3 hónapig állandóan szorulásom volt, nagyon szenvedtem vele, és a hülye gyerekorvosom nem foglalkozott vele, és a végén meg kiderült a heim pálban a tükrözésnél hogy krónikus bélgyulladásom van...
2009. szept. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:)

irtátok a tejet, de azt sajna nem birom meginni:S már a szagától is hányingerem van:( nem tudom mért van ez, de anyukámtól örököltem , ő is ugyanigy van vele.

2009. szept. 19. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!