Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan szokjak vissza a husra?

Hogyan szokjak vissza a husra?

Figyelt kérdés
Par honapja szar a kozerzetem, amikor kezdodott vizsgaidoszak volt, nem foztem, hanem rendeltem kajat. Aztan amikor vege lett es fozni kellett volna, hirtelen finnyaskodni kezdtem, nem birtam feldolgozni a nyers hust. Egy honapig csak lakto-ovo vega voltam, de nem lettem jobban, azota eszem halat, de az is kicsit undi, nagyon, csirkebol is ettem par falatot, de azt se kivanom, negylabu allat husat egyaltalan nem. Undorodok a hustol, felvagottaktol, de mar rohadtul unom a vega kajakat, a sok sajtot is, pedig szuper valtozatos receptekbol csinaltam. Most ott vagyok, hogy egyedul a csoki megy szivesen le. Azon gondolkodom hogy jo lenne ha nem is kene enni, csak vm turmixport inni. Jo lenne ujra a regi lenni es enni normalisan, nem tudom hogy jutottam ide. Be van gyulladva a kivett mandulam helye es neha emelygek. Szerintetek?

2013. márc. 31. 22:09
 1/2 Tamóca98 válasza:
Szerintem. erre találhatsz választ a neten . Az biztos,hogy ne falj be elsőre 2 nagy csirkecombot :) kezdd valami könnyedel és mindig egy kicsit több húst tegyél az étlapodra
2013. ápr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kezdj el húst enni :)
2013. ápr. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!