Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fehérjeturmixból hányszor...

Fehérjeturmixból hányszor lehet enni egy nap?

Figyelt kérdés
Én napi 2x-3x eszek a turmixból, de szeretnék többször is csak félek hogy úgy már hízni fogok tőle...azon kívül nem nagyon eszek mást...5kg-t le akarok adni...
2013. ápr. 1. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Ennek így szerinted van értelme?

Az egy táplálékKIEGÉSZÍTŐ, nem helyettesítő. A turmix nem lehet több a napi fehérjebeviteled 30%-nál. Ha most vagy 70kg, és nem sportolsz, 70g fehérje elég neked bőven egy napra, ebből a turmix max 25 g lehet, ez egy adag. Csak akkor van értelme, ha eszel rendesen és kiegészíted, ha SPORTOLSZ, amúgy nincs semmi, 2 nap alatt vissza fogod szedni az 5 kilódat.

2013. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
60 kg vagyok, sportolok, és eddig ettem rendesen mármint egészséges kajákat, hal, zöldség saláta, gyümölcs, reggelire zab...stb és majdnem minden nap eljártam edzőterembe, de nem fogytam semmit, szóval szntem már csak 1 megoldás maradt, ha nem eszek semmit....:S nekem sem tetszik ez , de nem akarok disznó maradni... 21/lány
2013. ápr. 1. 22:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Valamit rosszul csinálsz, mert így az az 5 kg egy pillanat alatt vissza fog jönni.

A pajzsmirigyedet szépen leállítod vele, lemegy az 5 kg, elkezdesz enni és 10et fogsz felszedni.

Egészségedre sincs jó hatással, ezt nem erre találták ki, a szervezetnek kell a szilárd táplálék. Az emésztésed is lassulni fog, az egész bioritmusod, egyél rendesen, csak ne szemetet. Ha semmitől nem fogysz, a pajzsmirigyedet kéne megvizsgálni vagy egyéb szervi okot. Ne a mérleget nézd soha, az izom nehezebb, mint a zsír, dupla olyan tömege van azonos térfogatú izomnak.

2013. ápr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Milyen fehérje turmix?


A normális fehérje turmixokban nincsen cukor, de az olcsóbbak sz.ar szójából vagy tejből vannak. Tehát ideálisan napi 0 adagot iszik az ember..


Drágább (tojás, marha) proteineket lehet enni.. bár értelmesebb húst és tojást enni, zöldségekkel, de ha valaki nagyon szeret fehérje levest inni.. akkor turmixol. Ez sem váltja ám ki a zöldség-hús alapú étkezést.

2013. ápr. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még ha tejsavóproteint iszik, ami a legjobb minőségű, akkor sem erre találták ki a szervezetünket, szilárd táplálkozásra vagyunk fejlesztve, erre találtak ki bennünket, ezen belül is mindenevők vagyunk. 30%-nál többet ne tegyen ki a turmix, mert később látod majd kárát és ennyi fehérjét nőként fel sem tudsz használni, csak a beledben rohad és táptalajt biztosít a mikroorganizmusoknak.

Annyi fehérjét pedig nem tudsz megenni, hogy hízz tőle, ha szénhidrát nem megy be vele és mozogsz is.

2013. ápr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a komikat :) Londonban élek, és itt vettem A neve: Diet Fuel ultralean

Igazatok vagy hogy nem egészséges amit csinálok, de igazából ha reggel megeszek egyet meg este, úgy jóllakok tőle h már nem is vagyok éhes.... Na megyek edzeni :D

2013. ápr. 2. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!