Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csokifüggő vagyok! Valaki...

Csokifüggő vagyok! Valaki tippek, hogy mivel tudnám legyőzni? Állítólag a függőbetegségek komolyak, és egyszerűen képtelen vagyok leszokni róla, minden nap ennem kell csokit vagy édességet! Váá help!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 16:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Évek óta minden nap megeszek 2 db 3bit csokit,vagy 2 db xxl-es sport szeletet.Szerencsére nekem sincs még semilyen bajom tőle.3 napja,ebéd után,megettem 3 db 3BIT csokit,2 db XXL-es sport szeletet,és egy kis tálca süteményt amit a boltban lehet kapni,kb 400 ft.Én azóta,rá sem tudok nézni a csokira,az édességre.Nagyon besokaltam.Hihetetlen,de minden nap keményen nyomtam a csokikat,és komolyan mondom,3 napja nem is mozgat a dolog hogy egyek csokit.

37/F 110Kg,190Cm)

2013. ápr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
jól írtad, ez függőség. úgy kell kezelni, mint egy függőséget. jó úton haladsz: felismerted. most jön az elhatározás: egyszer kell eldöntened: folytatod, és vállalod a következményeket, a cukorbetegséget és egyebeket, vagy abbahagyod. annyi szép dolog van helyette az életben. és gondolj bele: van a nyelved, az a kis rész a testedből, és van a többi része a testednek. melyik a fontosabb??? én évtizedekig voltam csokifüggő, és mindig azon poénkodtam, hogy mikor találják már fel a csoki ízű rágót, hogy tovább érezhessem, mert csak addig érzed, ugye, amíg a szádban van, egy pillanat és lenyeled, aztán nincs tovább, és kell egy újabb falat.... de nem kell. legyél erős. szebb lesz a hajad, bőrőd, körmöd, jobban fogsz aludni. rengeteg koffein van a csokiban. és olvass utána, hogy készül, miből.
2013. ápr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!