Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szőlőcukor evés?!

Soshelpme kérdése:

Szőlőcukor evés?!

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm 155 centi körül van ( nem tudom pontosan ,ránézésre annyi ,picit alacsonyabb nálam ) és azt mondta 60 kg.


Fogyni szeretne ezért azt találta ki ,hogy csak szőlőcukrot ,vizet ,és gyümölcsöt fog enni.

Aggódom érte, lehet ez káros rá nézve?

Azon gondolkozom lebeszéljem e erről a módszerről ( mellette futni,edzeni is akar) , vagy tényleg segít neki a fogyásban? köszi


2013. ápr. 9. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ongyilkos akar lenni, akkor nyugodtan csinalhatja...


Te vagy o beszeltek angolul? Csak angolnyelvu referenciakat tudok kuldeni...


de mindenkeppen egeszsegtelen. En a ketogen dietan (inkabb etrend, eletmod) vagyok mar ket eve. En 100 kilo voltam, 178 cm-rel..most vagyok 63 kilo. Alig van testzsirom es az izmaim jobban vannak mint valaha.


Igazabol ha fogyni akar, akkor a gyumolcscukor segithet ebben, DE ezzel az egeszseget fogja tonkre vagni. Es azert fog fogyni, amiert a legtobb vegetarianus es vegan fogy, (foleg a veganok), mert nem kapnak normalis taplalekot es minden tartalekot fel kell hasznalnia a testnek.


itt van ket link ket topichoz, amikben a ketogen dietarol beszelnek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__20..


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__20..


en egyebkent az egeszsegem miatt kezdtem el elsosorban ezt a dietat. A fogyas csak vele jar.


Ha azt akarod h jo sokaig a legjobb baratnod legyen es eletben maradjon, foleg h edzeni is akar...ami hallatlanul ostobasag egy gyumolcskuran..akkor ezt az infot tovabbitsd neki.

2013. ápr. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!