Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen diétát és test mozgást...

Milyen diétát és test mozgást ajánlanátok? (többi lent)

Figyelt kérdés
172cm és 51 kg vagyok. Szeretnék egy kicsit jó kondiba hozni magam, és mivel télen elég sokat híztam ezért azt a pár kilót szeretném leadni. Elég sokat eszek mostanság, és ezért szeretnék valamilyen diétát elkezdeni, de olyat ami nem olyan hogy napi egy alma és annyi(remélem értitek hogy gondolom). Futni nem futhatok nagyon sokat, és a hasi gyakorlatokból sem csinálhatok sokat, mivel hasfal sérvem van. Milyen diétát és testmozgást ajánlanátok? Előre is köszönöm!15/L. :)

2013. ápr. 12. 15:15
 1/5 anonim válasza:
Ne zabálj annyit és takarodj el futni. Minden más csak kifogás.
2013. ápr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem is a sport a legjobb megoldás! Mondjuk járj kosáredzésekre vagy ha nem szeretsz kosarazni akkor minden nap egy kör a lakóhelyednél!Hidd el ez segíteni fog!A sok fogyó kapszula amit hirdetnek abból semmi sem igaz!!Szerintem meg a magasságodhoz képest nem vagy kövér!!Azért sok sikert a sportoláshoz!
2013. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 piriiiiii ***** válasza:

Nem olvastátok, kedves előttem válaszolók, hogy HASFAL SÉRVE van? Hogy fusson szerencsétlen?

Az meg, hogy "takarodj el futni", hát Te vagy a kedvesség megtestesítője...

A kérdezőt pedig szintén nem értem. Hova akarsz Te fogyni ilyen adatokkal?

Formásodhatsz legfeljebb, de ahhoz meg tényleg a futás kell.

2013. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves 15 éves Lány!


Az ember természetes táplálkozása, és igénye nagyjából úgy írható le, hogy zöldségek és húsok. Milyen diétát kövess? Semmit, de ételt egyél - a lisztes, tejes, cukros kaják nem biztos, hogy a tested szerint is élelmiszernek számítanak.


Testmozgás egy nőnek kezdődik a keleti egészségmegőrző módszerekkel, harcművészettel és önvédelemmel. Utána jön minden más, de a minden más már időt vesz el a fontosabb tornáktól és edzésektől, ámbár lehetnek szórakoztatóak..


Taichi, Qigong önvédelmi és gyógyterápiás, betegség megelőző céllal gyakorolva (természetesen olyan helyen, ahol komolyan gondolják az oktatást) vagy Jóga, Pilates, Callanetics még nagyon jó gyógytornák. Nyilván minden oktatót értesíteni kell az állapotodról, hogy annak figyelembevételével adjanak gyakorlatokat.

2013. ápr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az értelmes válaszokat!:)
2013. ápr. 13. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!