Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen protein turmixot...

Milyen protein turmixot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, 170 centi, 62 kiló. 1 éve járok heti 3x thai box edzésre, és mellette kondizok. az a probléma, hogy nincsen lehetőségem arra hogy a napi fehérje mennyiségemet "megegyem", ezért arra gondoltam hogy egyszerűbb lenne ha turmixként fogyasztanám, viszont ezekhez nem értek. milyen fajta, mekkora mennyi, meddig hogyan? segítene valaki? a cél az izom növelése, főleg tricepsz, bicepsz, csukja, és hátizom erősítést emelem ki. kösz!

2013. márc. 19. 19:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Jársz kondiba az edzés mellett? Nem ismerem a thai box izomépítő hatását (még sosem próbáltam ezt a sportot), de szerintem ne várj izomnövekedést még akkor se, ha tökéletes a fehérjebeviteled.
2013. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

*nagy izomtömeg növekedést

(kimaradt a "nagy" szó :))

2013. márc. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
igazából egy edzés másfél óra, abba kb fél óra futás + bemelegítés, utána teknika, közbe mindig néhány fekvő, felülés, guggolás, stb, utána "bunyó" végén meg nyújtás, levezetés. mindent megmozgat, de nem abban a formában mikor az ember súlyokat emelget. szerintem a CSAK thai boxolástól nem lesz látványos izomnövekedés, inkább szálkásít, állóképességet erősít.
2013. márc. 19. 19:44
 4/18 A kérdező kommentje:
potn ezért írtam hogy mellette kondizok is, szóval nem hiszem hogy az edzéssel lenne probléma, az érdekelne hogy kezdőknek, és a súlyomat figyelembe véve milyen protein kiegészítőt ajánlanátok
2013. márc. 19. 19:46
 5/18 anonim ***** válasza:

Edzés után van lehetőséged elfogyasztani? Edzés utáni legjobb protein a 100% WHEY PROTEIN PROFESSIONAL (link: [link] ) + ehhez még keverj szénhidrátot, pl. szőlőcukor, de ha a legjobb kell, akkor Vitargo (link: [link]

Nem edzés utáni turmixba pedig 100% MILK COMPLEX-et raknék (link: [link] ), ebbe nem kell szénhidrát.

2013. márc. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Vitargo-s linket elcsesztem, itt van helyesen:

[link]

2013. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget! és egy ilyen 900 grammos kiszerelés mennyi ideig elég? napi 1x kell fogyasztani?
2013. márc. 19. 20:05
 8/18 anonim ***** válasza:
A 900 grammos úgy 30 adagnak jön ki. Azt hogy meddig elég csak te döntöd el és a pénztárcád. Én valamikor napi 4-et ittam. Arra figyelj, hogy maximum a fehérje fogyasztásod 50%-át tegye ki a protein por, pl. ha 180 gramm fehérjét akar bevinni egy nap, akkor abból maximum 90 grammot vigyél be táplálék kiegből.
2013. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
privátba egy facebook vagy akármilyen elérhetőséget írnál? lenne 1-2 kérdésem. csak néhány az alapokról!
2013. márc. 19. 20:13
 10/18 anonim ***** válasza:
Facebook-om meg van halva (szó szerint, nem enged belépni!), de itt is tudsz írni privátba.
2013. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!