Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Meg fog jönni és falási...

Meg fog jönni és falási rohamaim vannak, mit tegyek ez ellen? Nem tudok a feladataimra koncentrálni.

Figyelt kérdés
Egy órája ettem, és úgy érzem mintha ma még nem ettem volna. Ebédkor mintha mellédobáltam volna minden kaját, pedig nem ettem keveset. Most (10 perce) ettem almát, meg 2 szelet tejfölös kenyeret de olyan éhes vagyok hogy bírnék még vagy 3-4 szeletet enni ugyanígy. Reggeliztem is, meg 10 órai is megvolt gyümölcs formájában, aztán ittam kakaót mert nem bírtam tovább éhen :S
2013. ápr. 16. 14:41
 1/5 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Gondolom fiatal vagy (10en éves). Egyél táplálóbb ételeket. A tejfölös kenyér nem tartozik közéjük.
2013. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tizen, hanem huszonéves vagyok. És igyekszem vigyázni az alakomra, de ilyenkor nagy a kísértés mert folyton éhes vagyok. Mindenesetre most este sétáltam egyet, és közben megettem egy nagy fagyit, egy zacskó chipset, és aztán beettem vacsorára is és most jó :)
2013. ápr. 16. 20:53
 3/5 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Nem ijesztgetni akarlak, de ennek utóbb előbb meglesz az eredménye. inzulinrezisztens/cukorbeteg leszel.
2013. ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De csak 162/48 vagyok, így is veszélyes volt ez az egy kilengés? Annyit teszek, hogy egyébként nem eszem chipsféléket, meg bolti üdítőket, meg kevesebb kenyeret eszem, péksütit szinte nem. 2 éve csúnyán felszedtem magamra pár kilót, ami rondán állt (csak combra ment). Így visszafogytam inkább. Régen napi szintem ettem chipset, ropit, most csak néha (havonta 2-4 alkalom), mert finom az íze, és megkívánom gondoltam néha elengedhetem magam.
2013. ápr. 17. 15:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Édességet is sokkal kevesebbet eszem mint korábban. Helyette gyümölcs/zöldség.
2013. ápr. 17. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!