Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van valakinek véleménye,...

Van valakinek véleménye, esetleg tapasztalata erről a készítményről? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Gondolkozom, hogy megrendeljem-e, mert jónak tűnik, de vannak kételyeim:/. Kb 10 kilót szeretnék fogyni, de anyukámnak nem tudom hogy mondjam el, hogy szeretnék ilyet rendelni. 13 éves vagyok, sportolok, odafigyelek az étkezésre, de semmi:(...Ezért gondoltam, hogy utolsó reménynek kipróbálom!

[link]

[link]



2013. ápr. 16. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, netről megrendelt vackoknál még a kutyagumi is biztonságosabb.

Két lehetőség van:

1. Hatástalan és kidobtatok egy csomó pénzt.

2. Hatásos, aztán kapsz egy príma szívrohamot a belekevert betiltott hatóanyagok miatt.

2013. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 baloghtobi válasza:
100%

helló, remélem nem későn szólok.. de nagy eséllyel átverés oldalra jutottál.

Én innen ( [link] ) jutottam az általad is említett címre, és van pár jel ami egyértelműen átverésre utal.


sajnálom, ha ki kell ábrándítsalak, de az oldal és a hír kamu

- A Health Journey újságnak nincs magyar riportere (Herman Ágnes ) ez egy kitaláció

- A képen, Herman Ágnes neve felett, mint a cikk írója, Mélissa Theuriau képe szerepel. Ez volt az első pont ahol 100%-volt, hogy kamu az egész. Ő egyébként valóban riporter, a francia M6 csatorna hírolvasója, és valószínűleg az egyik legszebb riporter a tv-ben [link]


. Nincs visszafizetés

- Nagy eséllyel a terméket sem kapod meg

- A hozzászólások hamisak. Te magad nem szólhatsz hozzá, és a linkek sem működnek (elvileg facebookos hozzászólást imitál, de a forráskódból látszik, hogy ezek statikus bejegyzések.)

- A "hír"-ben szereplő link egy tipikus csaló oldalra visz ahol mégtöbb "sikertörténetet" bemutatnak. Sajnos ilyen oldalakból millió van, és eléggé egyformák, hogy már első ránézésre is észre lehet venni. Általában fgyasztó csodaszerek, mesebeli izmok, gyúrás nélkül, nemiszervmegnagyobbítás és impotenciakezelés témában... de van 100 más is.


Sajnos nincsenek csodaszerek, de az emberek hinni akarnak benne. Ezek pedig csúnyán kihasználnak és megkopasztanak minket, ha nem vigyázunk... egymásra.

2013. szept. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az ilyen "csodaoldalak" mind-mind kivétel nélkül átverés!

Vigyázzatok velük, mindig nézzetek utána a hirdetőnek is, és a tartalomnak is! Ne tömjétek a csalók zsebeit! :-)

2014. okt. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ott esett le a tantusz, amikor a gyógyszer hatásmechanizmusát magyarázza az illető, es egyértelművé válik, hogy tudományosan teljesen megalapozatlan zagyvaságokat ír:) (orvos vagyok)

Hozzateszem, ha valóban így működne a szer, nehezen elviselhető éhségérzetet okozna az alacsony vércukorszint. Ezzel ellenben a fogyokuras naplóban teljesen mást olvasunk, az illető azt állítja, h nem éhes, es folyamatosan fogy.

Ne higgyük el, hogy 20 kg zsírtol kemény munka nélkül megszabadulhatunk. Ilyen csodaszer nem létezik sajnos. Kemény munka, sport es diéta mellett azonban szuper eredményeket lehet elérni.:)

2014. okt. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!