Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valami "gyógyszer" amitől...

Valami "gyógyszer" amitől biztos, hogy híznék? 16 éves vagy és alig 50 kg.

Figyelt kérdés
Orvos csak bérescseppet ajánl, de ez nem segít, probáltam még a peritolt de az sem használt.
2013. ápr. 17. 14:08
 1/6 A kérdező kommentje:
vagyok*
2013. ápr. 17. 14:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg hogy hány kiló vagy, hanem hogy milyen magassághoz? Mert ha mondjuk 148-150 centi vagy, akkor még sok is.
2013. ápr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdés,h van-e étvágyad,eszel-e rendesen,mert ha igen alkatilag is lehetsz ilyen,azon pedig semmilyen gyógyszer nem segít. Ha nem akkor próbáld meg a Vitamin B komplexet.
2013. ápr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 acelsziv ***** válasza:
Vitaminboltból szerezz B-komplexet. Javítja az étvágyat és segíthet.
2013. ápr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sok szemetet eszel és mellé nem mozogsz. Ha a pajzsmirigyeddel minden rendben, akkor meg kéne mozdulni!

Zsírt miért jó felszedni, mire mennél vele? Plöttyedt leszel, és megbetegíted magad. Egyél sok fehérjét, kellő mennyiségű ch-t és mozogj mellé, akkor nőni fog a tömeged, de az izmaid tömege, nem a zsír rakódik rád.

2013. ápr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, egyébként 175 magas vagyok.
2013. ápr. 17. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!