Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan szokhatnék le erről?

Hogyan szokhatnék le erről?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy táplálkozási zavarom van, borzasztóan rossz, és akinek szintén ez van tudja hogy mennyire nehéz ezzel együtt élni. Egyszer felfalok mindent aztán bűntudatom lesz és hetekig csak éheztetem magam, de nem tehetek ellene semmit, nem tudok leszokni róla, már sokszor próbáltam. :/ Teljesen el vagyok keseredve. Kiskoromtól kezdve mindig azt mondták hogy kövér vagyok, és annyira bántott a dolog hogy csak még többet ettem és ettem. Most ott tartok hogy 82 kg-ról lefogytam 63,6 kg-ra teljes éheztetéssel. Kicsit vékonyabb lettem de egy kis bőr maradt rajtam és nagyon zavar. Most eljárok futni, de van hogy néha ismét rám tör ez az evési kényszer és nem tudok uralkodni magamon. Van aki tudna ebben valamiféle tanácsot adni, miképpen lehetne visszafognom magam ha rám tör az evési kényszer ? Borzasztóan megköszönném ! :) Bocsánat ha hosszúra sikeredett !!

17/l


2013. ápr. 30. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
"Hogyan szokhatnék le erről?"...."de nem tehetek ellene semmit, nem tudok leszokni róla" Erre mit lehet mondani????
2013. ápr. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még jó hogy van rajtad bőr!


Egyébként keress fel egy pszichológust!

2013. ápr. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!