Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tanacsoltok?

Mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy betegseg miatt nagyon le vagyok fogyva, 165 centi vagyok es alig 40 kilo. Korabban folyamatosan fogytam, de most mar megallt hal'istennek, viszont igy is csont es bor vagyok, alig van valami izmom, es nem tudom, hogy lehetne oket visszaepiteni. Milyen mozgast vegezzek, illetve mit egyek, hogy tudjak egy kis izmot szerezni?
2013. máj. 3. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akármit sportolhatsz. Bicikli, futás, jóga. Utána pedig arra figyelj, hogy szénhidrát dús ételeket egyél.
2013. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A biciklirol 2 perc utan szo szerint leajultam, mert egyszeruen nem birtam menni vele, annyira levagyok gyengulve, futas detto:/ A jogat erdemes lenne megprobalni. Es akkor mozgas utan vigyem be a szenhidratot?
2013. máj. 3. 18:47
 3/4 dani900 ***** válasza:
Mindenképp fokozatosan, akár sétával is kezdhetsz, és ne fitnesz dolgokkal foglalkozz, mert azok célja a zsírégetés, inkább erősíts, edzőterembe is járhatsz, ott legalább figyelnek rád, és talán találsz olyat is, aki tud segíteni, és tanácsokat adni. És ajánlom a tömegnövelőket, amiket a testépítők is használnak, sok tápanyag van bennük, és fehérje, nem a zsírpárnákat gyarapítja, hanem az izmokat.
2013. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, jóga. Mellette saját súlyos erősítés. Nem kell 'szénhidrátot' enned, csak amennyi a zöldségekben, gyümölcsökben van.

Mellette ajánlott lenne sok hús, főleg állati eredetű zsírok fogyasztása.

2013. máj. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!