Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bőr biopsziából mit lehet...

Bőr biopsziából mit lehet megállapítani? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Azért ide írom, mert nagy valószínűséggel valami ételallergia, legalábbis én arra számítok.


Szóval csináltak ilyen biopsziát nálam mert kiütéses volt a bőröm, először azt hitték pattanás, de nem. Aztán úgy néz ki, valami kaja miatt van... de nem tudom, most csak gyulladáscsökkentőt kapok rá ami nem valami kíméletes.

Azt írták a papíromra, hogy (Kaposváron csinálták) elküldték Budapestre konzíliumra. Akkor az a sejtésem, hogy valami nagyobb baj lehet :/

Ma állítólag megjött a lelet, egy másik orvos nézte meg nekem, de nem nagyon tombolt az örömtől miközben olvasta és azt mondta, majd a kezelőorvosom fog felvilágosítást adni. Mert ő csak UV-B Kezelést ad, de megkértem rá, hogy nézzen utána. Szóval van valami, jó hosszú A4-es oldal tele írva.

Azt mondták, felszívódási zavart is meg lehet állapítani belőle. De az hogyan? Megmondják, hogy konkrétan milyen anyagokkal van a baj vagy csak, hogy ez van? Mit lehet még megmondani belőle? Nagy valószínűséggel nem rák, azon kívül még mi lehet?



2013. máj. 14. 15:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!