Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogalmam sincs, hogy tudnék...

Fogalmam sincs, hogy tudnék lefogyni! Szerintem nem eszek túl sokat, súlyra sem vagyok sok, csak lehet keveset mozgok. A hasam viszont nagyon nagy! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon lusta vagyok, ráadásul most minden percemet elveszi a tanulás. Mégsem szeretnék ennyire kövér lenni, valamit tennem kell! De mit?

Kevesebbet biztos nem fogok enni, mertnem bírnám éhen. Gyógyszereket pedig nem szívesen szednék.


2010. jan. 24. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé evidens a válasz, mozogj. Vagy leküzdöd a lustaságodat, vagy megelégszel a jelenlegi állapotoddal. Más választásod nincs. A tanulást meg ne használd indokként arra, miért nem mozogsz - napi egy órával kevesebbet készülsz és többet mozogsz. Arra van időd, amire időt szánsz.
2010. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Aki lusta az kövér marad... ennyi.
2010. jan. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha a hasi a gond, próbáld meg a felüléseket és ha tanulni kell, azt lehet úgy is, hoyg kezedben a könyv, sőt ha nyújtott karral fogod a könyvet még hasznos is, lassan ülj fel , a csípődet szorítsd a földre, ne legyen "üreg" a hátad és a talaj közt, a karod meg végig mellső középtartásban, vagyis ha felölsz akkor a talajjal párhuzamosan van, amikor fekszel akkor meg a plafon felé tartod, kezedbena könyvvel. ÍGy is lehet, csak azért írtam ilyen részletesen, hoyg lásd, csak akarni kell, de ha nem akrod, akkor biztosan nem lesz eredmény.

az evésről meg annyit, hogy kaja előtt igyál vizet, vagy cukormentes valamit, és akkor kevesebbet eszel, és szokj rá az almára.

2010. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kerüld a szénhidrátokat, ennyi.

Amit ehetsz közülük az a teljes kiörlésű.

Esti kaja legyen sovány hús és kevés zöldség.

Napközben mehet a gyümölcs,zöldség,hús,minden,szénhidrátból csak teljes kiörlésű és kisebb mennyiségben, PL: Zabpehely,Barnakenyér, Durumtészta, Ha ezeket választod sokkal jobban feldolgozza a szervezeted és nem zsírban fogja elraktározni helyes étrenddel önmagában is fogyhatsz de mozgással együtt az igazi siker.

2010. jan. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha nem a számítógép előtt ülnél, akkor lefogynál. A lustaság meg kiábrándító. Ne légy lusta légyszíves, a te érdeked.
2010. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ha szeretsz tanulni olvass utána a táplálkozástudománynak. Én 8 kilót adtam le 3 hét alatt mozgás nélkül úgy, hogy soha nem éheztem. A szénhidrátbevitelt csökkentettem le egészen minimálisra, zsírból csak keveset eszem és rengeteg fehérjét (húst pl.). Süteményt úgy sütök, hogy erdei gyümölcsös legyen, édesítőszerrel, és magas rost és alacsony szénhidráttartalmú lisztkeveréket használok.
2010. jan. 25. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!