Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 93kg-s lánynak 1 hónap...

Egy 93kg-s lánynak 1 hónap alatt sikerülhet lefogyni 10 kg-t? Vagy mennyit lehetne fogyni ha kerülöm a zsírosat a kenyeret a tésztát és a cukrot, és rendszeresen mozgok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

max 5 kilót tudsz lefogyni, de akkor is teljes étrend változás, és rendszeres sport kell hozzá. Tudom mert én is 93 kilóval kezdtem és én már egy ideje fogyózóm. Az első hónapban 5 kilót fogytam, majd megállt az egész.. Később indult be jó lassan a fogyás.

Egyébként heti 5 alkalommal megyek edzőterembe 1-2 óra edzéssel, és teljes étrend változás lett.. Hidd el nekem. Az első 3 hónap kínlódás.. Állandóan éhes voltam..

2013. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon akarod igen, de a bőröd nem lesz hálás érte, hidd el .

Nekem is ennyit kéne ledobjak, ugyanezt csinálom, csak én a szénhidrátot kerülöm , meg még a krumplit , és sokkal egészségesebben eszek. Inkább lassan, de ésszel!

2013. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
56%
Szerintem igen. Én is diétázom és nekem 1hét alatt sikerült leadnom 4kilót. Persze most már lassabban megy, de megyeget! :)
2013. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. a nyari szünet alatt szeretnek leadni kb 15 kg . szerintetek egesegesen sok mozgassal sikerulhet ?
2013. máj. 25. 22:53
 5/8 anonim válasza:

Persze,hogy sikerülhet :)

Sokból könnyebb leadni amikor 90 kg voltam pikk-pakk lement 20kg a többivel már nagyon-nagyon megszenvedtem

2013. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem elég ha egészségesen eszel persze az is jó de minden nap annyit kell mozogni hogy ki fáradj vagy még többet.

Tudom rosszul hangzik de ha ezt csinálod 1hónap múlva 15 kg val kevesebbet fog mutatni a mérleg az biztos.

2013. júl. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sikerült leadnod? én nemrég kezdtem és kiváncsi vagyok! :)
2013. aug. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát még nem fogytam le,de azt mondom egy hete 97kg voltam ma meg 92 vagyok,és nem ez a végeredményem. :)
2013. aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!