Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tényleg van ilyen? Hogy...

Tényleg van ilyen? Hogy genetikailag nem tudok hízni?

Figyelt kérdés
hogy miért nem hízok.elég csenevész vagyok 62-63 kg a százhetvenegy-kettő magassághoz.pedig nincs olyan nap mikor ne ennék valamilyen édességet,és nem is keveset.mégsem hízok egy dekát se.mióta az eszemet tudom ilyen vagyok.olvasom,mások egy szelet csokit nem mernek megenni,mert meglátszik rajtuk.számomra ez hihetetlen.én ehetek bármit,bármennyit,egy deka nem sok annyit nem hízok.férfi lennék amúgy.akire azt mondják szép erős izmos vagy ,csak olyan vékony.mondták már ,majd ha elmúlsz 30 akkor hízni fogsz.hát én nem!a nejemnek így tetszek,de magamnak nemigen.mondjatok már vmit mitől hizhatnék??
2009. okt. 2. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

hát sztem van. én ugyanilyen vagyok. 24 évesen, 164 centi, 52 kiló vagyok. gyakran eszek hamburgert, csipszet, sültkrumplit, minden olyat ami másoknak rémálom, de egy grammot sem hízok.

csokit igaz nemeszem, mert nemszeretem, de nemhiszem h ezen múlna

2009. okt. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
jah én amúgy nő voltam, de gondolom nembaj h írtam :)
2009. okt. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
NEM persze h nem.minden válasz érdekelne
2009. okt. 2. 21:11
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok..,én esténként megittam egy üveg sört,no nem minden nap,de attól elkezdtem pár kilót felszedni...,az a fura,hogy kajától meg sokkal nehezebben szedek magamra pár kilót,én 178 vagyok és 65kg,bár még csak 29 éves,és az én faterom is mindig ezt hajtogatja,hogy 30 éves korom után meghizok...,háát kiváncsian várom!:)
2009. okt. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

bár lány vagyok,de hasonlo cipőben...

direktbe "hizókuráztam",ami által 5 kilot fogytam:D

pedig reggel kajával kezdtem,este 11kor még kaja,rengeteg csoki,hambi,ami létezik hizlaló...és semmi

genetikának nemtudom mennyi köze van hozzá,nekem anyám vékony,de nem is eszik,de amugy összes rokon azzal szenved,hogy sok kiló...ugyhogy vagy örökbefogadtak (amugy nem),vagy nemtudom

de valami jo hizokurarecept jolenne

22/L

2009. okt. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Nekem is azt mondta dokim, hogy alkatilag ilyen vagyok. 162cm-hez vagyok 39!!!kg.. Igaz lány, de ez akkor sem normális. Voltam csomó kivizsgáláson, hízókúra, vitaminok (B-komplex, ezt te is megpróbálhatnád talán), blabla... semmi nem vált be nekem. Állítólag semmi bajom, csak ez van. Ezek szerint nem én vagyok az egyetlen, aki ezt nem fogadja el...
2009. okt. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
22'41-es nek.szedtem én is mindenféle bogyókat,vitaminokat,de max egészségesebb lettem tőle,nehezebb nem:)ha neked nem vált be ,nekem se fog a B-komplex.amúgy én is "makk" vagyok.
2009. okt. 4. 11:07
 8/13 anonim ***** válasza:
Kezdj el edzeni, csinálj egy étrendtervet. Van olyan, hogy genetikailag vékony valaki, ezt hivják ektomorf testalkatnak. Én is ilyen vagyok. Én is elkezdtem edzeni anno, mert 190kg, 60kg voltam, full csontváz. Persze azért nem ért semmit, mert nem ettem rendesen. Csináltam egy igazán ütős kajatervet, és láss csodát, fél év alatt majdnem 15 kg jött fel rám. Ja és csak 24 vagyok.
2009. okt. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
gondolom a 190 az cm-er akart lenni:)amúgy nem semmi 15 kg +ba.én boldog lennék ha +5-6kg jönne rám.sajnos nálam az edzés nemigen jöhet szóba,mert olyan a munka beosztásom ,hogy más már nem fér bele a napba.(már ha kondi teremre gondoltál)ha te esetleg mégis otthon csináltad leírhatnád nekem is, mit, hogyan, mivel. köszi a választ
2009. okt. 5. 18:41
 10/13 A kérdező kommentje:
ui:az ütős kajatervet is leírhatod.
2009. okt. 5. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!