Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon sokat ettem ma?

Nagyon sokat ettem ma?

Figyelt kérdés

reggeli egy tejeskávé

délben: fél tányér húsleves, 6 db túrógombóc tejföllel cukor nélkül

1 tortaszelet, 4db süti ( csak mert szülinapon voltam )

csak vizet ittam


2013. jún. 2. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen sokat. Túrógombóc tejföllel, tele zsírral.

A torta, sütemény tele cukorral.

2013. jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem.


Te nem ettél. A tej nem étel, a túrógombóc nem étel, a tejföl nem étel, a torta, süti nem étel.


Te (egyébként Isten éltessen, én azt kívánom adni szülinapodra hogy ne legyél dagadt és cukorbeteg, így ne beszólásnak vedd az írást) nem ettél, hanem hizlaltad magad egész nap.


Semmi tápanyaghoz nem jutottál.. a húslevessel egy minimálishoz.


Ajánlott lenne a jövőben:

Tojás, húsok, halak, gombák, zöldségek, gyümölcsök és olajos magvak fogyasztása.


Süti, torta gabona-cukormentesen.

Tejtermékek helyett léteznek növényi tejek, 'tojás-túró'. Ezeket keresd, és akkor nem fogod idő előtt kinyírni magad vagy inzulinra kerülni.

Heeeeppi böszdéj tú júúúúú!!!

2013. jún. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
am kössz szépen..nem minden napom ilyen és épp anorexiából gyógyulNÉK de ezt az oldalt sem nézem többet asszem ennek ti is örültök, én is...........
2014. jan. 25. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!